Standartlar değişiyor: Sağlığın yeni hali, Eczacıbaşı Evital

Yaşamın hızlı ve telaşlı temposunda bütüncül sağlığımızı koruyabilmek pek kolay olmayabiliyor. Aşırı stresten bunaldığımızda, birtakım fiziksel sıkıntılar yaşadığımızda ya bedenimizde neyin yanlış olduğunu anlamaya çalıştığımızda kendimizi bir anda çıkmaz bir girdabın içinde bulabiliyoruz. Modern dünyanın aciliyet kültürü, yoğun iş temposu, asla yetmeyen zaman ve sürekli artan görev ve sorumluluklar arasında bedenimizde ve zihnimizde bir şeylerin yolunda gitmediğini hissetsek bile, müdahale etmek ve önlem almak konusunda çok geç kalabiliyoruz. Ve ne yazık ki bunu yaparken aslında sağlığımızı erteliyoruz. Ancak, bu gibi durumlara artık tepkimiz ‘ertelemek’ olmak zorunda değil, çünkü hiçbir şey sağlığımızdan daha önemli olamaz. Neyse ki değişen ihtiyaçlarımıza ve modern dünyaya ayak uyduran yepyeni bir sağlık yaklaşımı artık bizlerle: Eczacıbaşı Evital!

Bütüncül sağlığınızı korumak için atmanız gereken tüm adımlar, artık bir tık uzağınızda. Bu kez siz, sağlık hizmetlerine gitmiyorsunuz; sağlık hizmetleri size geliyor! Değişen standartlara ayak uydurmayı başaran Eczacıbaşı Evital, tüm sağlık ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan yönetebilmenizi mümkün kılıyor. “Sağlığın yeni hali” mottosu ile yola çıkan Eczacıbaşı, ‘standart’ durumlara Evital’in yenilikçi yaklaşımıyla çözümler sunuyor. Bunu nasıl mı yapıyor?

Sağlığın Yeni Hali, Eczacıbaşı Evital! – Online Doktor

Sağlığın yeni hali Eczacıbaşı Evital

Sağlığınızı tek bir noktadan yönetmek için yapmanız gereken tek şey, Evital web sitesi veya uygulaması üzerinden aradığınız uzmanlıktaki doktoru seçerek randevu almak. Diyetisyen, psikolog veya alanında uzman doktorlar… Üstelik doktorunuzla ister online ister yüz yüze görüşmeniz, olduğunuz yerden sırf vakit ayıramadığınız için sürekli ertelediğiniz o tahlilleri yaptırmanız, hatta farklı şehirlerdeki üniversite hastanesi hekimleriyle online görüşmeniz bile mümkün. Dahası, sağlık verilerinizi Evital üzerinden takip edebilir, isterseniz sadece danışmak istediğiniz sağlık profesyonellerine erişim verebilirsiniz. Dedik ya; standartlar değişiyor, Evital’le seçtiğiniz laboratuvar olduğunuz yere, tüm sağlık hizmetleri bir tık uzağınıza geliyor.

Üstelik ilk online psikolog ve diyetisyen görüşmelerinde %20, devam görüşmelerinde ise %15 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Siz de Sağlığın yeni hali Eczacıbaşı Evital ile keşfetmek için hemen tıklayın!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!