Sonbahar mevsiminin kurtarıcı parçası: Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan eşofman takımları

Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte son dönemde zamanımızın büyük bir çoğunluğunu evde geçiriyor, evden çalışıyor ve evde geçirdiğimiz zamanda konforlu ve rahat olduğu kadar şıklığımızı da tamamlayabilecek kıyafetlere yatırım yapıyoruz. Hem rahatlığına hem de şıklığına önem verenlerin son yıllarda en çok tercih ettiği parçalar arasında olan eşofmanlar, bu anlamda pandemi döneminde de en büyük kurtarıcılarımızdan biri oldu. Rahat oldukları kadar cıvıl cıvıl renkleriyle şıklığımızın da tamamlayıcısı olabilecek pamuklu, cilde dost kumaşlardan yapılmış olan eşofman takımları, sonbaharın gelmesiyle birlikte dolaplarımızdaki yerini çoktan almaya başladı. 

Hem şıklık hem de rahatlık arayışında olanlar için DeFacto, farklı ihtiyaçlara ve beğenilere hitap edebilecek muhteşem tasarımlarıyla sezonun öne çıkan bu spor giyim trendine farklı bir yorum getiriyor. 

Sonbahara en çok o yakışacak: Eşofman takımları

DeFacto, 2020 Sonbahar – Kış sezonu için özel olarak hazırladığı Kadın Eşofman Koleksiyonuyla, enerjik ve stil sahibi seçenekler sunuyor. Hem tarz hem rahat parçaları bir araya getiren koleksiyonda; eşofman takımları, kapüşonlu ve bisiklet yaka sweatshirtler ile bol ve fit kesimli eşofman altları öne çıkıyor.

Pamuk ve pelüş gibi yumuşak kumaşlardan hazırlanan parçalarda, sezonun ruhuna uygun olarak siyah, gri, beyaz ve neon renklerin hakimiyeti yaşanıyor. Koleksiyonda büyük sloganlar ve ön-yan baskı detaylarının yanı sıra lisanslı sevilen karakterlerinin de yer aldığı tasarımlar dikkat çekiyor. Hem spor hem de trendy bir görünüm elde etmek isteyenlere hitap eden tasarımlar, gömlekten pantolona, etekten tayta kadar birçok alternatifle kombinlenebiliyor.

Modern ve sportif dokunuşlardan vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihlerinden olacak DeFacto Kadın Eşofman Koleksiyonu www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm mağazalarda sportif tarzından ödün vermeyenlerin beğenisine sunuluyor.  

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!