Sonbahar-kış sezonunda yüzüklerinizi kombinlemenin yolları

Yüzük kombinleri son zamanların en gözde trendi. Farklı yüzükleri kombinleyerek bu modayı takip eden ünlülerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Üstelik bu trend sadece mücevher kullanmayı çok sevenlerin değil, sadeliğinden ödün vermeyenlerin de gönlünü çalmışa benziyor.

Peki yüzüklerinizi nasıl kombinlemelisiniz?

Aslında bu mücevher trendini en çekici kılan şey, son derece esnek olması. İstediğiniz yüzüğü istediğiniz şekilde kombinleyerek hem şık hem de rahat bir görünüm kazanabilirsiniz. Hatta eskiden yazılı olmayan bir kuralmış gibi düşündüğümüz rose ve gümüş renkli mücevherleri bir arada kullanmama alışkanlığı da artık çok geride kaldı. Bugünlerde aynı parmakta hem rose hem de gümüşü birlikte kullanabiliyor, üstelik bunlardan çok şık kombinler yaratabiliyoruz. Aynı şekilde taşlı ve taşsız yüzükleri birlikte kullanmak da son derece şık bir seçenek.

Pandora_gorsel-1280x720Öte yandan yüzükleri kombinlemede her ne kadar özgürce davranabilsek de, bu konuda birkaç ipucundan faydalanmakta yarar var. Örneğin, tercihiniz gümüş yüzükse, görünümünüzü bütün tutmak adına sadece gümüş yüzüklerle kombinler yapmak daha doğru olabilir. Ayrıca kombinleyeceğimiz yüzükleri aynı yerden satın almak da kendi aralarında bir uyum olmasını sağlayacaktır.

Eğer modadan geri kalmamak ve bu sonbaharda da birbirinden şık yüzük kombinleriyle görünümünüze hoş bir incelik katmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız yüzük kombinlerine bakabilir, bunlardan fikir alarak kendi kombinlerinizi yaratabilirsiniz:

Taşlı yüzük kombinleri

yuzuk-kombinleri-3-1280x573
Yüzüklerinizi kombinlerken taşlı ve taşsız modelleri bir arada kullanabileceğiniz gibi, iki taşlı yüzüğü aynı parmakta da kullanabilirsiniz. Yukarıdaki gibi birbiriyle uyumlu modeller seçildiğinde abartılı görünümden uzak, son derece zarif kombinler ortaya çıkıyor. Ayrıca kombinlerinizi yaratırken birbirine uyumlu renklerden de faydalanmalısınız. Bizim seçtiğimiz mor ve pembe bunlardan ikisi.

Gümüş kombinler

yuzuk-kombinleri-2-1280x573

Düz gümüş yüzükleri kombinlerken bunlarla birlikte isterseniz tek taşlı renkli yüzükleri, dilerseniz de etrafı taşlarla sarılı olan yüzükleri kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de şık bir görünüm elde etmek mümkün. 

Rose rengi kombinler

rose rengi yuzuk pandora

Rose renk, artık sadece klasik kıyafetlerle birlikte kullanılmıyor. Bugünlerde spor ve rahat kıyafetlerle de bu güzel rengin şık görünümünden faydalanmak mümkün. Rose renkteki yüzüklerinizi kombinlerken sade düz veya sade tek taşlı olanlarla birlikte daha gösterişli yüzükleri kullanabilir, bu şekilde zarif kombinler yaratabilirsiniz. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi rose ve gümüş renkli yüzükleri birlikte kullanmak da son derece şık bir seçenek ve bugünlerde oldukça moda.

banner1280x720

Siz de yüzükleri kombinleyerek kullanmayı sevenlerdenseniz, bu sonbaharda kullanacağınız kombinleri pandora.net sayfasından tasarlayabilirsiniz.

Yüzük trendlerini ve sonbahar-kış sezonuna uygun yüzük kombinlerini ele aldığımız bu yazı, Pandora Mücevherat katkılarıyla hazırlanmıştır.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!