Sonbahar – Kış sezonunda kombinlerinize ışıltı katmanın yolu: Yüzükler

Stiliyle ön plana çıkan insanlara dikkat ettiğinizde, aksesuar tercihlerinin en az kıyafetleri kadar ön planda olduğunu görürsünüz. Aksesuarları onlarla bütünleşir, stillerini ve kişiliklerini yansıtır. Tarzlarıyla hayranlık uyandıran bu kişilerin sırlarından biri, stilleriyle en uyumlu aksesuarları bulmuş olmaları ve bu aksesuarları zaman içinde stilleriyle ayrılmaz birer bütün haline getirmeleri. Çünkü yüzük gibi küçük aksesuarlar bile doğru kullanıldığında, stilinizi sandığınızdan çok daha fazla etkiler, sizi ve imajınızı tamamlar.

Aksesuar seçimi söz konusu olduğunda, klasikleşmiş modeller dışında yeni sezonda öne çıkan trendler de oldukça ilham verici. Bu sezonun yıldızı ise, birbirinden farklı ve yenilikçi modelleriyle öne çıkan yüzükler. İster minimal bir tarzınız olsun, ister romantik, ister renkli… Yüzük seçiminizi en doğru şekilde yaptığınızda ve onları farklı şekillerde kullandığınızda, siz de bu aksesuarları kolayca stilinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. 

İşte kombinlerinize uyum sağlayacak yüzük modelleri ve farklı kullanım şekilleri.

Romantik ve tutkulu kombinler için “rose esintisi”

Yüzük trendlerinin “hiç eskimeyen” rengi rose, bu sonbaharda da tutkulu ve romantik kombinlerin ayrılmaz bir parçası olacak. Tercihinizi rose tasarımlardan yana kullanarak, diz altı elbiselerle, çiçek motifleriyle, açık tonlarla ya da uçuş uçuş gömleklerle harika bir uyum yakalayabilirsiniz. İster gün içinde bir arkadaş buluşmasında, isterseniz de şık bir davette size eşlik edecek rose tonlarıyla, stiliniz romantik parıltılarla dikkati üstünüze çevirecek. Kombininize göre taşlı, kıvrımlı, ince ya da kalın gibi farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sade ve modern kombinler için “geometrik parıltılar”

Beyaz bir gömlek, düz kesim bir jean ve siyah babetler… Bazı kadınlar düz renklerden ve sade kesimlerden vazgeçemiyor. Sade olmasına rağmen dikkat çekici olabilen bir stile sahipseniz, tercihinizi “karizmatik ve dikkat çekici” yüzüklerden yana kullanabilirsiniz. Geometrik detaylar barındıran tasarımlar, hem modern stilinizi en iyi şekilde tamamlayacak hem de size günlük yaşantınızda hiç çıkarmak istemeyeceğiniz kadar uyum sağlayacak.

Sofistike ve cesur kombinler için “çoklu ışıltılar”

Bu sonbahar yapraklar sakince ve sessizce uçuşurken, adımlarınızı sağlam atıyorsanız, yeni trendleri denemekten korkmuyorsanız ve farklı kombinler sizi heyecanlandırıyorsa; bu sezon “çoklu” tercihleri denemeden geçmeyin deriz. Benzer aksesuarları üst üste ve bir arada kullanmak pek kolay değil; dozu bir kez kaçırdığınızda kalabalık ve istenmeyen bir ağırlık hissi yaratabilir. Ne var ki son dönemlerde oldukça fazla gördüğümüz çoklu aksesuar kullanımı, kendinden birleşik ikili, üçlü ya da beşli modellerle artık çok daha kolay. Bu sezon biraz daha cesur olmaya ne dersiniz? 

Geleneksel ve feminen kombinler için “ince kıvrımlar”

Bazı kadınlar var ki, stiliyle geçmişin nostaljik ve dokunaklı anılarını günümüze kadar taşır. Onlar için aksesuarları, kıyafet kombinlerini tamamlamanın en önemli yolu. Tadında volanlar, vatkalar, uzun elbiseler gibi geleneksel olup, günümüzde daha modern versiyonlarda uygulanan modelleri tercih edenlerdenseniz, kıvrımlı ve ince yüzük tasarımları var olan görünümünüze hoş ve tadında bir ışıltı katacak.

Eğlenceli ve renkli kombinler için “doğanın parıltılı renkleri”

Sonbaharın soluk renklerine inat içinizdeki renkleri dışarı yansıtmadan duramayanlardansınız içinizdeki renkleri yüzüklerinize de yansıtmayı deneyin. Birçok şeyde olduğu gibi yüzük tasarımlarında da sınırlar kalktı. Artık taşlarda kullanılan renklerden yüzüklerin silüetlerine kadar her şey çok daha özgür ve benzersiz. Dolayısıyla olduğunuz kişiyi ve renklerinizi ellerinizde taşımamak için hiçbir sebep yok!

 

Özgün tercihlerinizle kendiniz olun!

Kadınların sahip olduğu canlılığı ortaya çıkarmaları gerektiği düşüncesiyle yola çıkan Pandora, doğadan, geometrik şekillerden ve zamansız hazinelerden aldığı ilhamla Sonbahar aylarına ışıltı katıyor. Yüzüklerin her biri teker teker elle yerleştiriliyor ve işleniyor. Yüzüklerin ışıltılı taşlarıysa, renkli mine ve göz alıcı kristaller içeriyor. Pandora’nın birbirinden farklı ve şık modelleriyle siz de kendi imzanızı kendiniz yaratın.

22 Eylül itibarıyla yüzüklere özel sürprizler, tüm Pandora mağazalarında sizleri bekliyor olacak. 

 

Bu içerik Pandora’nın katkılarıyla hazırlanmıştır. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement