Soma için oluşturulmuş destek platformları ve bağış sistemleri

Manisa’nın Soma ilçesindeki Linyit madeninde meydana gelen trafo patlaması ve akabinde çıkan yangın sonrası; hayatını kaybeden, yaralanan ve henüz ulaşılamayan yüzlerce işçi için ülke olarak derin bir üzüntü içindeyiz. Öncelikle hayatını kaybeden işçilere rahmet, yaralılara acil şifa, ailelerine sabır diliyoruz.

Somaya Nasıl Destek Olabilirsiniz?
Somaya Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Olayın yaşandığı günden beri hepimiz ekran başında, dakika dakika olanları izliyor ve elimizden bir şey gelmediği için derin üzüntü duyuyoruz. Şimdi harekete geçme ve Soma’daki yaraları sarmak için birlik olma zamanı!

Soma’ya maddi ve manevi destek verme amaçlı oluşturulmuş, güvenilir destek platformları ve bağış kampanyalarının listesini ve resmi web sayfalarının linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Liste, yeni kampanyalar ve platformlar oluşturuldukça güncellenecektir. Bu nedenle doğruluğundan emin olduğunuz oluşumları bizimle paylaşmanızı, yanlış ve güvenilirliğinden emin olmadığınız kurumlara/oluşumlara güvenmemenizi,yanlış bilgileri çevrenizdeki insanlarla ve sosyal medyada paylaşarak bilgi kirliliği yaratmamanızı önemle rica ederiz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!