Sokak modasına yön veren sportif detaylar: Eleven Türkiye

Günlük hayatın koşturmacası içerisinde en büyük arayışımız olan konfor; çalışma alanlarımızdan dekorasyonumuza, yiyeceklerimizden kıyafetlerimize kadar pek çok alanda seçimlerimizi etkiliyor. Konfor sağlayan detaylar pek çok ihtiyacımızı karşılarken tercih sebebi olurken, moda dünyası da özellikle son yıllarda rahatlık trendini görmezden gelemiyor. Durum böyle olunca, çok yönlü kullanılabilen tasarımlar, gardıroplarımızda kendilerine daha çok yer buluyor.

Eleven Türkiye’nin sportif detayları sokak modasına yön veriyor!

Tasarımcı Hilal Genç’in Las Vegas’ta hayat verdiği Eleven markası ile sadece spor salonlarında görmeye alıştığımız kıyafetler artık sokak modasına yön veriyor.  Şehirli kadınlar gün geçtikçe günlük yaşamlarını kolaylaştıracak seçimlere ve daha rahat bir giyim tarzına yönelirken; spor taytlar ve spor sütyenlerin şık günlük parçalarla bir araya geldiği kombinler, gündüzden geceye uzanan bir şıklık sağlıyor.

Eleven Türkiye - hilal genç 2
Eleven Türkiye’nin tasarımlarında 11 sayısının içinde barındırdığı değişim, özgürlük, enerji ve ilk olanı yapmayı seven tavrını bulabilirsiniz.

Spor kıyafetleri günlük hayata adapte eden activewear tarzı her gün daha da benimsenirken, Hilal Genç tasarımları ile hayat bulan Eleven markası activewear’ın Türkiye’deki öncülerinden olmayı başarıyor.

Özgürlük ve değişimin yeni adresi: Eleven

Şehirli modern kadının feminen duruşunu Eleven Türkiye, yeni sezonda özgürlük ve değişim ile yeniden tanımlıyor. Geometrik desenler, rahatlık ve şıklıkla buluşuyor. Sportif detaylar, parlak doku ve file pencereler ile bir araya gelerek sofistike bir duruş sergiliyor. Activewear tarzını benimseyen Eleven kadını, bu tarzda da ultra feminen bir tavır ile karşımıza çıkıyor.

Eleven Türkiye - hilal genç - spor sütyen Eleven Türkiye - hilal genç - spor tayt

Eleven’ın tasarım detaylarının yanı sıra uzman el işçilikleri ve kullandıkları ileri teknoloji performans kumaşları ile fark yaratıyor.

Yogadan koşuya çeşitli spor aktivitelerinin ihtiyaçlarına uygun farklı tasarımlar sunan Eleven Türkiye’ye eleventurkiye.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!