Simple ve Watsons, HAYTAP işbirliği ile bu sene de sokak hayvanlarının yanında

Bugün, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü! Evlerimizi paylaştığımız minik patili dostlarımızdan dünya üzerinde yaşayan tüm hayvanlara sevgiyle, saygıyla, farkındalıkla yaklaşarak ve onlar için bir şeyler yaparak bir gün değil her gün onları koruyabiliriz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hayvan dostlarımız için çalışan iyi kalpli cilt bakım markası Simple, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Watsons ile sokak hayvanlarına özel bir projeye imza atıyor. Proje kapsamında Simple ve Watsons; Ekim ayı boyunca Watsons mağazaları, Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması’ndan yapılacak her Simple alışverişi ile sokak hayvanları için HAYTAP’a mama bağışında bulunuyor.

Dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan, ürün içeriklerinde hayvansal içerik bulundurmayan ve PETA tarafından onaylı cruelty-free akreditasyonuna sahip Simple, 4 yıldır olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin önde gelen kozmetik ve kişisel bakım markası Watsons ile el ele vererek, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde iyilik dolu bir kampanyaya imza atıyor.

Cilt bakımının yanı sıra, dünyayı birlikte paylaştığımız tüm canlılar için de iyiliği bir misyon edinen Simple ve sürdürülebilirliği iş yapış biçiminin temeline alan Watsons, Ekim ayı boyunca Watsons mağazaları, Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması’nda yapılacak her Simple alışverişi ile Hayvan Hakları Federasyonu HAYTAP’a mama bağışında bulunuyor! Sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek için bu anlamlı projeyi sürdüren Simple ve Watsons; müşterilerini de Ekim ayı boyunca yapacakları Simple alışverişleri ile bu iyi kalpli hareketin bir parçası olmaya davet ediyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!