‘Simple Shots Booster Serum’lar ile tanıştınız mı?

Işıl ışıl, canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak, şüphesiz ki hepimizin isteği. Bu nedenle çoğumuz cilt tipimize uyan ve gerçek anlamda bakım yapan etkili cilt bakım ürünlerine rutinlerimizde yer vermeye çalışıyoruz. Bununla birlikte, kullandığımız ürünlerin temiz içerikli olmasını, hayvansal kaynaklar içermemesini ve doğal olmasını da istiyoruz. Ancak, ne yazık ki her zaman tüm bu ihtiyaçlarımıza cevap verecek cilt bakım ürünlerini bulmak kolay olmayabiliyor. Neyse ki Simple, hem cilde hem hayvanlara dost, temiz içerikli yeni serisini bizlerle buluşturuyor.

İyi kalpli cilt bakımı Simple, farklı cilt tipi ihtiyaçlarına cevap veren 3 yeni serumuyla karşımızda! Simple %10 Vitamin C, E, F Aydınlatıcı Booster Serum, Simple %10 Vitamin B3 Niacinamide Booster Serum ve  Simple %3 Hyalüronik Asit + B5 Nemlendirici Booster Serum ile Simple, yepyeni bir seri ile cilt bakımına önem veren herkesin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor.

Cilde iyi gelmeyen içerikleri ürünlerinden uzak tutan ve her zaman cilde nazik davranan Simple’ın  doğal kaynaklı içeriklerden oluşan yeni Shots Booster Serum Serisi; alkol, mineral yağı, hayvansal kaynaklı içerik, renklendirici ve parfüm içermiyor. Dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan Simple’ın #anındaetkiliserum serisi Shots Booster Serum’lar da diğer tüm Simple ürünleri gibi vegan. Hassas ciltler için de uygun olan anında etkili Simple Shots Booster Serum’ların özellikleri ise şöyle:

Simple %10 Vitamin C, E, F içeren Aydınlatıcı Booster Serum

İçeriğindeki C vitamini ile cildi aydınlatıyor ve antioksidan koruma sağlıyor. Vitamin E ise C vitaminin etkisini arttırmakla kalmayıp, cildi besliyor. Vitamin F’ye gelirsek, hem cilt bariyerini kuvvetlendiriyor hem de nemlendiriyor.

Simple %3 Hyalüronik Asit ve B5 Nemlendirici Booster Serum

Hyalüronik Asit, cilt nemini arttırıyor, nemsizlikten oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor ve sebum üretimini dengeliyor. Provitamin B5, cildi yumuşatıyor, cilt hassaslığının giderilmesine yardımcı oluyor. Pentavitin ise 72 saat nemlendirme sağlıyor ve bu nem yüzün yıkanmasıyla geçmiyor.

Simple %10 Vitamin B3 Niacinamide Booster Serum

İçeriğindeki Niacinamide ile cilt tonunu, ciltteki kızarıklık ve hassasiyeti, ayrıca sebum üretimini dengeliyor. Cildin elastikiyetini arttırıyor ve cildi sakinleştiriyor. Ayrıca lekelere ve donuk cilde neden olan reaktif oksidatif türleri azaltan güçlü bir antioksidan. İçeriğindeki Vitamin B5 ile de derinlemesine cildi nemlendiriyor ve yumuşak, pürüzsüz cilt hissini artırıyor.

Ayrıca, cilde çok hızlı ve derin nüfuz etmesi için süt yapısında emülsiyon gücüne sahip Simple Shots Booster Serum’lar su ve yağ bazlı olup, yağda çözünen aktif maddeler içermesi nedeniyle ciltte yapışkanlık hissi bırakmıyor.

Daha fazla bilgi ve ürünlerle tanışmak için tıklayabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!