Şimdi değilse ne zaman? Sen değilsen kim? Hayatının macerasını hangi güne erteledin?

Haftanın başından beri Cuma gününün gelmesini ve bir an önce her şeyinizi toplayıp kısa süreliğine de olsa her şeyi geride bırakmayı, gürültüden, sesten, kalabalıktan uzak bir yerlerde yalnızca sevdiklerinizle zaman geçirmeyi bekliyorsunuz. Belki, bilgisayarınızın başında dünyayı gezen adamın hikayesini okuyor, incecik bir ipin ucunda kendisini yüzlerce metre yükseklikten boşluğa bırakan kadının videosunu izliyorsunuz.

Acer Hayatımın Macerası | Teaser

Hayallerimiz var… Kimimiz işinde daha yüksek bir pozisyon ve güç elde etmek için var gücüyle çalışıyor, kimimiz hayalini kurduğu tura çıkabilmek için her sabah zorla kalkarak işine gidiyor. Belki bir önceki gün iş arkadaşınızla yaşadığınız küçük bir problem, belki yarın ödemeniz gereken kredi kartı borcunuz sizi içinde bulunduğunuz anı yaşamaktan ve hayallerinizi gerçekleştirmekten alıkoyuyor. Peki, ertelediğiniz hayallerinizi biriktirdiğiniz yerden ne zaman çıkaracağınızı hiç düşündünüz mü? Başkalarının kahramanlık öykülerini dinleyip, onlara hayran olmaktan hala sıkılmadınız mı?

acer_hm_reklam

Sosyal medya, her gün şehir hayatından ne kadar sıkıldığından bahseden, her yaştan insanla dolu. Peki, aradığını ona dayatılan benzeri hayatlarda bulamayan ve ona çizilen rollerin dışına çıkmak isteyen bunca insanı durduran nedir? Başka bir hayat mümkünse eğer; koşullar, para, sevgili, iş, aile;  hayallerimizin önünü kesen nedir? Sırf başkalarının gözünde ‘’başarılı’’, ‘’tutarlı’’, ‘’önemli’’, ‘’sorumluluk sahibi’’ olmak için vazgeçtiklerimiz çok fazla değil mi?

Acer hayallerini ertelemek için devamlı bahaneler bulanlara : ”Şimdi değilse ne zaman? Sen değilsen kim?” diye soruyor ve onları www.hayatiminmacerasi.com ‘a tıklayarak hayatlarını değiştirecek bir macera yaşamaya davet ediyor.

Bu serüvene dahil olmak için Hayatiminmacerasi.com üzerinden kullanıcılar birbirinden heyecanlı ve eğlenceli maceralardan dilediklerini seçecek ve Facebook akışlarında oraya gitmiş gibi görülecekler. Maceralarının geçtiği yerde check-in yaparak, isterlerse seçtikleri kişileri de yanlarına alacak ve kendi gözlerinden fotoğraflar paylaşacaklar. Tropik ada bekçiliği, kutuplarda aurora izlemek, Güney Afrika’da kum kayağı yapmak, Goa’da hippi hayatı yaşamak, endi çiftliğini kurmak, Madagaskar’da boabaplara tırmanmak Acer’la atılabileceğiniz maceralardan sadece bir kaçı.

acer_icerikgorseli_HM_0917 (1)

3 şanslı maceraperest de Acer’ın 4 farklı modda kullanabilen yenilikçi 2’si 1 arada bilgisayarı Aspire Switch 10 kazanma şansını da yakalayacak.

Risk almak, hayallerini gerçekleştirmek, gidebilmek, bildik olanın dışına çıkabilmek isteyenlerin hayatını değiştirmesi için tüm teknolojik desteğe hazır!

Siz de Acer Hayatımın Macerası’na katılmak için hemen www.hayatiminmacerasi.com ‘a tıklayın Facebook’tan maceralarınızı paylaşın! 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!