Shop the Design ile evinizde Terraryumun büyülü dünyasının kapılarını aralamaya hazır olun

Özellikle şehirde yaşayanlar için bahçeli bir evde, yeşille iç içe yaşamak artık ihtiyaçtan çok lüks haline geldi. Evinde yeşilin huzurunu hissetmek isteyenler için birbirinden farklı ve yaratıcı iç mekan tasarımları bulunuyor. Minyatür yeşil dünyalar olan Terraryumlar da son zamanların en çok tercih edilen yeşil dekorasyon objelerinden biri.

shop the design

Hayalini kurduğunuz bahçe Terraryum’la hemen yanınızda. Terraryumun büyülü dünyası en sevdiğiniz hikayenizi yansıtıyor. Çöl severlere Texas kovboyları ve kaktüsler, dağ tırmanıcılarına en dik kayalar, gerçek aşkı yaşayanlara gezinti dolu bir orman… İsteyenler de kendi hikayelerini yazıp kişiye özel tasarımlar yapabiliyorlar.

Tasarım bitkiler ve bitkilere özel dekorasyonlar konusunda tasarımcılarla çalışan  www.shopthedesign.com,  minyatür insanlardan, karakterlerden ve gerçek bitkilerden oluşan Interrarium’a ait bitki tasarımlarına ulaşabileceğiniz, bunun yanında birbirinden şık ve yaratıcı tasarımların bulunduğu online bir butik.

Diğer tasarımlara ve tasarımcılara ulaşmak için www.shopthedesign.com‘u ziyaret edebilir, hem kendiniz, hem sevdikleriniz, hem de eviniz için uygun fiyatlı ve yaratıcı tasarımlara göz atabilirsiniz.

Galeride yer alan Terraryum’ları satın almak için tıklayınız. 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!