Sevgilisi için en özel hediyeyi seçmek isteyen centilmenlere yol gösterecek 4 öneri

Şubat ayı geldi. Yılın en kısa ayı olması bir yana, Şubat’ı özel kılan, yılın en aşk dolu günlerinden birini barındırıyor olması… Kışın soğuk günlerinde içimizi ısıtan Sevgililer Günü, koşuşturmalarla geçen günler arasında bir an durup sevdiğimiz kişiye odaklanmak, aşkı hissetmek ve hayatımızı paylaştığımız o özel kişiye verdiğimiz değeri hissettirmek için çok iyi bir sebep!

Eğer siz de aşkın büyüsüne kapılmak için harika bir gün olan Sevgililer Günü’nü kutlamak için şimdiden plan yapmaya başladıysanız, sizin için hazırladığımız 4 adımlı Sevgililer Günü hediyesi seçimi rehberimize göz atarak en özel hediyeyi seçebilir ve bu özel günün bir stres kaynağına dönüşmesini önleyebilirsiniz.

İşte Sevgililer Günü’nde sevdiği kadını mutlu etmek isteyen centilmenler için eşsiz bir hediye seçmenin 4 altın kuralı:

Sizi ve beraberliğinizi hatırlatsın.

Sevgililer Günü’ne yakışır bir hediye, aşkınıza ve beraberliğinize dair izler taşıyor olmalı. Bu yüzden birlikte geçirdiğiniz zamanları, en keyifli anlarınızı hatırlatacak bir hediye seçmeye ne dersiniz? Sevgilinizin her an yanında taşıyabileceği özenle seçilmiş bir hediye ile hayatınıza değer katan o özel kişinin gün içerisinde sürekli sizi hatırlaması için ona değerli bir bahane verebilirsiniz.

İz bıraksın.

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiyi mutlu edecek bir hediye hem zarif hem de anlamlı olmalı… Hediyeniz uzun süre saklanabilecek, değerini yitirmeyen ve anlamı gün geçtikçe artacak bir şey olsun. Böylelikle yalnızca ilişkinizin en güzel anlarına tanıklık etmekle kalmasın, aşkınızın büyüklüğünün simgesi olarak gelecek nesillere de ilham versin.

İnce zevkinizi yansıtsın.

Sevgililer Günü için hediye seçiminiz, sizin de seçerken keyif aldığınız ve ilişkinizin sembolü olarak görebileceğiniz bir şey olmalı… Sevgilinize en içten duygularınızı en ihtişamlı şekilde paylaşmak yalnızca sevgilinizi değil, sizi de mutlu edecek. Çünkü hediyeyi verdiğiniz andaki yüz ifadesini ve bu heyecanı unutamayacaksınız! 

Işıltısını yansıtsın.

Hediyeniz, sevgilinizin güzelliğine güzellik katacak, zarafetini süsleyecek bir hediye olmalı. Hayatınızı paylaştığınız özel insanın karakteri ve hayattaki duruşuyla uyumlu, ilişkiniz kadar eşsiz bir hediye, bu özel günde onu mutlu etmenin en güzel yolu! Hediye seçiminiz kibar, zarif ancak bir o kadar da kalıcı olsun ve sevgilinizin ışıltısını yansıtsın. 

Gerçek centilmenlerden hayatının merkezinde yer alan kadınlara: Altınbaş Nora koleksiyonu

Siz de Sevgililer Günü’nde sevgilinize sürpriz yapabileceğiniz en özel parçaları keşfetmek için Altınbaş Nora koleksiyonuyla tanışın. Birçok dilde parlak ışık, onur saygınlık anlamına gelen Nora sözcüğünden ilham alarak hazırlanan Nora Koleksiyonunda kolye, küpe, yüzükten oluşan pırlantalı takılar ve renkli topaz taşlar yer alıyor. 

Kadınların iddiasını pekiştirmek için tasarlanan Altınbaş Nora koleksiyonu, şehirli ve modern kadının imzası olacak.

 

Sevgililer Günü hediye önerilerini paylaştığımız bu içerik Altınbaş katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!