Sevgili Yay burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

2008 yılından bu yana finansal açıdan iş kurma ile alakalı, para kazanma, para kaynaklarınızı oluşturma, kendi öz değerinizi sorgulama, değer yargılarınızı bulma anlamında önemli bir dönemden geçtiniz. Para kaynaklarına giderken Pluto tarafından epeyce sınavlar verdiniz. Para kazanmak uğruna verdiğiniz uğraşılar oldukça önemliydi. Belki para kaynaklarınızı yaratamadınız istediğiniz gibi, belki çok iyi paralar kazandınız, belki de borçlar vardı onlarla uğraşmak durumunda kaldınız… Eşin parasıyla veya ortak para konularında bazı zorlanmalar yaşadınız ama aynı zamanda rahatlamalar da deneyimlediniz.

İletişim, yakın çevre, kısa seyahatler

Kardeşler, kuzenler, en yakın arkadaşlar, komşular, çevre ile olan iletişim, trafikle ilgili temalar, araç alımı, eğitimler, zeka, fikirler, e-ticaret konuları gibi gündemlerle Pluto Kova transiti döneminde ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Özellikle buradaki iletişimsel konular fazlasıyla ön planda olacak sizler için. İnsanlarla kurduğunuz iletişim ve buradaki detaylar mercek altına alınacak Pluto tarafından. Burada güç çekişmeleri de olası.

Yeni iş fikirleri ve sosyal çevreniz

Yeni projeler, yeni iş fikirleri, kendi düşünceniz dışında fikirlere önem verme gibi konularda bir zenginlik kazanma söz konusu. Farklı iş fikirlerine direnç geliştirmeyin, olabilitesini sorgulayın, analiz edin, bol bol araştırın, öğrenin, eğitimler alın gerekirse. Farklı iş alanlarına karşı algınızı değiştirin. Burada kısa seyahatler oldukça gündeminizde olacak, bunları olumlu anlamda çalıştırmaya bakın. Dönüşmek sizin elinizde.

“Kelimelerini değiştir, dünyan değişsin”

Sanırım 2044 yılına dek bu, sizin mottonuz olabilir. İletişime dayalı tüm eksikliklerinizi bir değerlendirmeye alın derim. Fikirleri sorgulayabilir, yakın iletişim kurmakta zorlanabilirken aynı zamanda çekim duyabilirsiniz. Pluto burada, trafikle, kardeşlerinizle, yakın çevrenizle ilgili dersler alırken her türlü iletişime dayalı konularda krizler yaratabilir ve siz bu krizleri yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bilmelisiniz ki Pluto, burada yavaş yavaş yakın çevre konusunda derin bir bakış açısı oluşturmanız için fayda sağlayacak. Dönüşmeniz gereken bu kısımda bahsettiklerimi zaman zaman yaşayacak ve detayların önemiyle değişeceksiniz.

Hayatı detaylarda yakalarken derin bakın

Örneğin; yakın çevre konusunda yaşadığınız olumsuz bir konuda çok yönlü bakış açısı edinmeye çalışın. Sizin gibi hayatı didik didik sorgulayan bir Yay için yüzeysellik işkence olabilir. Ancak bu yüzeyselliği çevrenizde deneyimlerken olaylara zaten derin bakıyorsunuz ama şimdi Pluto eşliğinde daha derin bakacak ve farklı kimlikler tanıyacaksınız etrafınızda. Değişip dönüşürken inanılmaz deneyimler yaşayacak ve inanılmaz bilgiler edineceksiniz. Pluto Kova transitinin size güçlü bir dönüşüm getirmesini diliyorum, sevgiler.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam