Sevgili Oğlak burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

Şöyle bir nefes alma vakti! Yaklaşık 2008 yılından bu yana davranışsal olarak büyük krizlerden geçtiniz. Tüm ilişkilerinizde ve evliliğinizde davranışsal baskıya maruz kalma, harekete geçememe, içsel korkular, dayatılanlar ve sizin kendi üzerinizde kurduğunuz birtakım baskılar gibi krizler yaşadınız… Ancak beraberinde içsel büyük bir transformasyon da yaşadınız, değiştiniz hem de çok değiştiniz. İçsel bir uyanış, farkındalık ve dönüşüm hikayesiydi. Kendiniz, davranışlarınız, yapmak istedikleriniz, spor, aktivite gibi konular hakkında artık daha çok bilinçlisiniz.

Kendi öz değerinizi ve para kaynaklarınızı güçlendirme zamanı

Pluto Kova transitinde yaklaşık 2044 yılına dek kendi paranızı ve kendi para kaynaklarınızı oluşturma zamanı. Bunun üzerine etki alırken önce öz değer konusuna vurgu yapacak Pluto. Eşin parası, ortak gelirler ile ilgili birtakım krizler yaratarak size kendi öz değerinizi sorgulatacak, bunu yapılandırmanızı güçlenmenizi ve artık o gücü topladıktan sonra kendi para kaynaklarınıza gitmenizi sağlayacak. Burada güç kazanmanız için olaylar ve durumlar yaratacak. Kendi öz değeriniz, özgüveniniz, paraya bakış açınız, kazanımlarınız önemli olacak. Öz değeriniz konusunda önemli farkındalıklar yaşayacaksınız.

“Değerli ve güçlüyüm”

Pluto Kova transitinde para kazanımlarınız ile ilgili önemli değişim süreçleri yaşarken kendi öz değerinizi de yapılandıracaksınız. Maddi manevi deneyimler elde edeceksiniz. Teknolojiyi de kullanarak yeni para kazanma yollarına gidebilir, burada güç elde etmek isteyebilirsiniz. Belki finansal krizler yaşayarak burada parayı nasıl tutabileceğinizi, krizi fırsata çevirmeyi, finansal açıdan birçok şeyi öğreneceksiniz. Daha çok kazanma, kazandıkça daha çok kazanma isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi kökten bir yapılanma süreci olacak sizler için.

Değişim ve dönüşüm hayatımızın bir parçası, bu transit size kendi öz değeriniz ile ilgili deneyimler yaşatırken aynı zamanda paraya olan bakış açınızı da köklü şekilde değiştirecek. Çok farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız zaman içerisinde. Doğum grafiğinizdeki etkileşimlere bağlı olarak bu transit etkisini sert mi yoksa yumuşak şekilde mi alacağınız harita geneline bağlı bir durumdur. Pluto Kova transitinin size olumlu etkiler getirmesini diliyorum, sevgiler.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam