Sevgili Balık burçları için 2024-2044 Pluto Kova transitinin etkisi

İyi şansın iyi ruhun evinden yaklaşık 2008 yılından bu yana sosyal çevreniz, şansınız, umutlarınız, arkadaşlarınız, bulunduğunuz ortamlar alanında deneyimler edindiniz. Üyesi olduğunuz dernekler, arkadaş grupları, sosyal çevreniz açısından şans ve fırsatlar, kazanımlar, kayıplar eşliğinde değişim ve dönüşüm yaşadınız. Belki Pluto’nun etkisiyle mafyavari insanlar tanıdınız, belki karanlık insanlarla arkadaşlık kurdunuz, belki burada yol ayrımları oldu, belki güçlü arkadaşlıklar kurdunuz, dostlar ve çevre edindiniz. Belki şanslıydınız, belki de şansınız kısıtlıydı ancak neticede sosyal çevre anlamında büyük bir güce sahip oldunuz. Artık kime ne kadar güveneceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Şimdi biraz inziva ve kendi gerçekliğinizi sorgulama dönemi, sizler zaten sezgisel olduğunuzdan Pluto Kova transitini kısmen daha olumlu geçireceğinize inanıyorum. Bu süreçte meditasyon, yoga, bioenerji, enerji çalışmaları, spiritüel ve mistik konulara ilgi, inancınıza göre ibadet vs. olacağı gibi, gizli ve sinsi düşmanlıklar, arkanızdan dönen dolaplar konularında derin bir transformasyon yaşayabilirsiniz. Daha fazla yalnız kalmak isteyebilirsiniz bu dönemde. Korkularınız ile yüzleşmeler yaşarken bilinçaltınızın dönüşümü söz konusu olacaktır.

Kendinizden daha az şanslı olanlara hizmet ederken kendinizi feda etme kısmına girmemelisiniz. Pluto Kova burada bilinçaltınızdaki eski kalıplar yerine yeni kodlar inşa etmenizi ister; öncelikle eski kalıplar ve kodlar üzerinden size krizler yaratabilir. Olaylar ve durumları deneyimlerken gerçeklikten kaçmamalı, var olan somut krizleri çözmeye gönüllü olmalısınız. Örneğin körü körüne iyilik yapma eğiliminizin size getirisi kriz olabilir. Burada bilinçaltınızdaki eski kalıpların yerine daha farklı ve sıra dışı bir yol izleyebilirsiniz.

Sınırsız kriz yaşamamak adına, hayat bir denge olduğundan, iyiliğin, fedakarlığın, vermenin, vakit ayırmanın da bir dengesini oluşturmalısınız. Varoluşunuz, psikolojiniz her şeyden kıymetli olduğundan gereken özeni önce kendinize vermeli, gerçek ve somut konulara yönelmeyi ilke edinmelisiniz. Bilinçaltınızdaki tüm kayıtlar sizin tarafınızdan net şekilde incelenmeli ve ayıklanmalıdır. Ruhsal anlamda sizin de büyümeniz gereken bilinçaltı kayıtlarınız olduğunu bilmelisiniz. Bu dönemde ruhsal anlamda size iyi gelecek danışmanlıklar alabilir, seminerlere katılabilir burada farkındalıkla ilerleyebilirsiniz.

Somut gerçekliğe dair tüm korkularınız ile yüzleşin, tüm ruhsal çalışmalara katılın, içsel dünyanızı değiştirin ve dönüştürün. Temizlenmesi gerekenleri temizleyin. Size hizmet etmeyen ne varsa bırakın. Pluto Kova, içsel değişim ve dönüşüm devrimini yapmanız için size sizi eleştiren, didik didik eden, sizi korkularınızla yüzleştiren insanlar gönderecektir, burada kendi devriminizi yaratmalı ve muhteşem dönüşümü kucaklamalısınız. Kendi gücünüze odaklanın ve yatırımınızı buraya yapın. Kadersel plan etkisinde olacağınız için bahsettiğim her şey çok önemli olacaktır. Aynı zamanda ruhsal sağlık ve genel sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Doğum grafiğinize bağlı olarak, etkileri sert veya olumlu alacağınız gibi etkilerini – ve + kendiniz değerlendirebilirsiniz. Pluto Kova transitinin size olumlu ruhsal değişimler ve dönüşümler getirmesini diliyorum, sevgiler.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam