Sevgili Aslan burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

Yaklaşık 15 yıldır çalışmak, iş koşulları, çalışma hayatınız, iş arkadaşları, hizmet etmek, günlük rutin işler, organize olmayı öğrenmek, evcil hayvanlar, sağlık, sıhhatiniz, takıntılar, yakın akrabalar gibi konularda önemli gündemler yaşadınız. Çalışma koşullarının ağır olması, daha az paraya çalışmak, emeklerinin karşılığını görememek, otorite figürlerinden gelen zorluklar ve baskılar… Burada “neden” ve “niye” sorusunu sürekli kullanmış olabilirsiniz. Akrabalardan yana zorlanmalar da olmuş olabilir; anlaşılmadınız, anlamakta zorlandınız, sağlık gündemleriniz olmuş olabilir, günlük rutinler konusunda hep bir uğraş, hizmet etmek, organize olmak, olurken zorlanmak gibi deneyimler elde ettiniz… Yoruldunuz evet, ancak güçlendiniz.

Evlilikler, ortaklık ve ilişkiler

Şimdi evlilikler, ortaklık ve ilişkileriniz konusunda bir deneyime geçiş yapıyorsunuz. Pluto Kova burada evlilik konusuna, ortaklık konusuna ve her türlü ilişki konularına bir derinlik katmaya başladı. Bekarsanız evlenebilir, evliyseniz evliliğinizde derin bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Belki zamanı geldiğinde yol ayrımı, özgürleşme isteği veya burada özgür bir evlilik anlayışı da geliştirebilirsiniz. Evlilikte veya ortaklıkta veya her türlü ilişkinizde “ben” yerine “biz” demeyi deneyimleyebilirsiniz. “Ben” derken kriz yaşayabilir, burada derin bir olgunluk seviyesine geçebilirsiniz.

Denge ve uyum esas olmalı

2024-2044 arasında evlilik, ortaklık ve her türlü ilişkinizde dengeyi öğreneceksiniz. Burada adaletli davranmayı, bireysel anlamda esnek olmayı, evlilik ve para konusunda daha adil ve esnek, yumuşak davranarak ilerlemeyi deneyimlemeniz gerekiyor. İlişkiler anlamında bir değişim ve dönüşüm yaşayacaksınız. O nedenle daha çok ilişkiler odaklı olabilir ve ilişkilere yoğunlaşabilirsiniz bu süreçte. Birlikte hareket etmeyi, uyumlu, ılımlı, güzel, sevgi barındıran, daha iletişime dayalı, nazik bir dil kullanarak anlaşma sağlayan bir dönem olacak sizin için.

Hayatınıza güçlü insanlar girebilir; farklı, marjinal, sıra dışı biriyle bir ilişkiniz olabilir, evlenebilir veya bu tarz insanlar tanıyabilirsiniz etrafınızda. Güçlü, zengin ve alışılmışın dışında kimlikler olabilir. Hatta, – + değerlendirecek olursak, sağlam düşmanlıklar da olası. İlişkilerinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda derinleşerek daha adaletli bir ev, ortam yaratmalı ve bunu yaratırken uyumlu hareket etmeli, daha ılımlı davranmalısınız. Bugüne dek olan düzen değişerek, yenilenerek devam edecek. Farklı bir bakış açısı kazanarak psikolojik anlamda dönüştüğünüzü, daha ılımlı, daha uyumlu bir kişi olduğunuzu zaman zaman hissedeceksiniz.

“Biz” dedikçe zaman içerisinde güçlendiğinizi, ilişkilerdeki dengeyi koruduğunuzu, olumlu ve pozitif ilişkiler kurduğunuzu, yapıcı davranarak daha kenetlenen, saygılı ve adaletli ilişkiler kurduğunuzu fark edeceksiniz. Unutmayın, Aslanlar sadece “ben” ile devam edemezsiniz hayatlarınıza, “biz” dedikçe var olursunuz ve sağlıklı ilişkiler böyle kurulur. Doğum grafiğinizde olumlu-olumsuz nasıl etkiler alınırsa, tüm bahsettiğim konular üzerinde, olumlu olumsuz etkiler alırsınız. Bu transitin size güzellikler getirmesini dilerim.

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam