Sevdiklerinizin yaşam kalitesini artıracak yeni yıl hediyesi önerileri

Sağlık, huzur, şans, bereket, başarı, mutluluk… Takvimden eksilen her yeni yaprakla birlikte bir adım daha yaklaştığımız, yeni dileklerle ve umutlarla taçlandırdığımız yılbaşının heyecanı şimdiden içimizi kıpır kıpır etmeye başladı. Bir yandan rengarenk ışıklarla ve yılbaşı süsleriyle dekore edilmiş sokakların keyifli atmosferinin tadını çıkarırken, bir yandan da ailemiz, arkadaşlarımız ve yakınlarımız için anlamlı hediyeler bulmak için tatlı bir telaş içindeyiz.

Sevdiklerimizle yan yana, keyifli, sağlıklı ve huzurlu yıllar geçirebilmek hiç şüphesiz hepimizin ortak arzusu. Onları mutlu ve sağlıklı görmek kadar bu mutluluğa ortak olmak da hepimiz için paha biçilemez bir deneyim. Peki, bu yıl başında onlara yaşam kalitelerini artıracak, kendilerini özel hissettirecek, anlamlı ve değerli bir hediye vermeye ne dersiniz?

Kendisine ve sevdiklerine daha fazla ‘kaliteli zaman’ yaratmak isteyenler için…

Hayatın yoğunluğu ve koşuşturmacası içinde bir yandan da günlük sorumluluklarla ilgilenmek, çoğumuz için sevdiklerimize ya da kendimize ayırabileceğimiz kaliteli ve keyifli zamanlardan ödün vermemizi gerektiriyor. Tezgahta biriken bulaşıklar, yıkanmayı bekleyen çamaşırlar, yaşam alanlarımızın genel temizliği derken işten arda kalan zamanın çoğunu, farkında bile olmadan ev işleriyle geçiriyor ve zamansızlıktan şikayet edebiliyoruz.

Neyse ki yeni teknolojiler sayesinde ev temizliği ve hijyeniyle ilgili tüm işleri akıllı yardımcılara bırakarak zamandan tasarruf edebilmek ve zamanı daha kaliteli etkinliklerle doldurabilmek mümkün. Zamanın değerini bilen ve bulduğu her anı kendini geliştirmek için bir fırsat olarak gören sevdiklerinize sorumluluklarından arda kalan zamanı daha iyi planlamalarına yardımcı olacak bir ajanda ya da bullet journal, çok sevdiği bir kitabın özel baskısı, hobi setleri, online eğitimler, Spa setleri ya da ev işlerine harcadıkları zamanı minimuma indirecek kablosuz bir süpürge aracılığıyla doğrudan ‘zamanı’ hediye edebilirsiniz!

Dyson’ın son teknoloji kablosuz süpürgeleri, yüksek emiş gücü, en küçük tozları bile haznesine hapseden filtre teknolojisi, tüm zeminler için özel olarak geliştirilmiş portatif başlıkları, döşemelerden dolap üstlerine kadar evin en ulaşılmaz köşelerinde bile derinlemesine temizlik sağlayan özellikleri ve şık tasarımlarıyla sevdiklerinize yılbaşında verebileceğiniz en değerli ve anlamlı hediyelerden biri. Hayatı kolaylaştıran, temizliğe ayrılan zamanı minimuma indiren bu muhteşem hediyeyle hem evlerini keyifle temizlemelerine hem de temizlikten arda kalan zamanı kendileri ve sevdikleri için diledikleri gibi değerlendirebilmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Dyson’ın gelişmiş teknolojiye sahip kablosuz süpürgelerinden Dyson V15 Detect™, V12 Detect Slim Absolute™, Dyson V11™  ve Dyson V10™ ile hemen tanışmak, incelemek ve satın almak için ürün isimlerine tıklayabilirsiniz.

Yeni yılda sağlığını önceliklendirmek isteyenler için…

Gülüşümüzü maskelerin ardına gizlemek durumunda kaldığımız 2021 yılı hepimiz için sağlığın, en önemlisi de rahat ve derin bir ‘nefes almanın’ ne kadar değerli olduğunu çok daha iyi anladığımız bir yıl oldu. Sevdiklerine yılın anlam ve önemine uygun bir hediye almak isteyenler ve sağlığını önceliklendiren sevdiklerini düşünenler için sağlıklı ve iyi yaşam temalı bir hediye muhteşem bir seçenek olabilir. Her baktıklarında sizi hatırlayabilecekleri akıllı bir saat, kapsamlı bir check-up, Spa randevusu, masaj koltuğu, hava temizleyici gibi sağlıklı ve iyi yaşam odaklı hediyelerle sağlığına önem veren sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Havadaki alerjenleri otomatik olarak algılayıp tespit eden, evinizin içerisindeki hava kalitesini anlık olarak takip edip raporlayan ve havadaki ev tozu, polen, evcil hayvan tüyleri gibi birçok kirleticinin temizlenmesini sağlayan Dyson hava temizleyiciler, yeni yılda sağlığını önceliklendiren sevdikleriniz için muhteşem bir hediye seçeneği olabilir. Dyson hava temizleyiciler ayrıca ısıtma, serinletme ve nemlendirme gibi ek özelliklere de sahip. Yeni bebek sahibi anneler için de ideal bir hediye!

Dyson’ın gelişmiş filtre teknolojisine sahip hava temizleyicilerinin tamamını incelemek ve satın almak için tıklayın. 

Evinin dekorasyonuna sofistike dokunuşlar yapmayı sevenler için…

Kişiliğimizi ve stilimizi yansıtan, kendimizi en huzurlu ve konforlu hissedecek şekilde dizayn ettiğimiz yaşam alanlarımız pek çoğumuzun yaşamında önceliklendirdiği şeylerin başında geliyor. Özellikle evde daha fazla vakit geçiren, çoğunlukla evden çalışan, evinin dekorasyonuyla ilgilenmeyi seven ya da yaşam alanını kişiselleştirmeye önem veren sevdikleriniz için evinin dekorasyonuna uygun ve daha keyifli zaman geçirmesine olanak verecek hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Şık bir halı, küçük biblolar, el yapımı seramik bir vazo, incecik camdan yapılmış bir karaf ve kadeh seti, içine birlikte çekildiğiniz bir fotoğraf yerleştirdiğiniz fotoğraf çerçevesi ya da evin tüm ambiyansını değiştirecek şık bir aydınlatma ile sevdiğiniz insanın mutluluktan havalara uçmasını sağlayabilirsiniz!

Doğru ışığı sağlamak için gün ışığını takip eden, farklı alanlardaki kullanımı için ışık ayarını kendisi değiştirebilen, farklı modlarıyla çalışırken de rahatlarken de kullanılabilen, evdeki dekoratif objeleri ve tabloları daha iyi sergileyebilmek için yüksek kalitede ışık sunan ve boyutu ayarlanabildiği için hem masa üstünde hem de yerde kullanılabilen Dyson Lightcycle Morph™ ile dekorasyonuna sofistike dokunuşlar yapmayı seven sevdiklerinize son derece kullanışlı, anlamlı ve farklı bir hediye verebilirsiniz.

Dyson Lightcycle Morph™’un diğer özelliklerini incelemek ve satın almak için tıklayın.

İyi görünmeye özen gösteren ve bakımlıyken iyi hissedenler için…

Yaşam kalitesini artırmak sadece sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirmek, sağlığımıza dikkat etmek ya da yaşam alanlarımızı keyifli hale getirmekle değil; aynaya baktığımızda bakımlı, kendine özen gösteren, özgüvenli bir insan görebilmemizle mümkün. Dış görünüşüne önem veren, kendisiyle baş başa kaliteli vakit geçirmeyi seven, kişisel bakımına özen gösteren sevdikleriniz için cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun cilt bakım setleri, Gua Sha ve Jade Roller gibi doğal taşlardan yapılan yüz masaj aletleri, şık kıyafetler ve aksesuarlar ya da çok fonksiyonlu bir saç şekillendirici muhteşem bir hediye seçeneği olabilir.

Aşırı ısıya gerek olmadan ve saça zarar vermeden bukle ve dalga oluşturmaya yardımcı, saçı zahmetsizce şekillendiren, farklı başlıklarıyla düzleştirmeden hacim kazandırmaya kadar tüm işlemleri kısa sürede halleden, şık saklama kutusu ve seyahat çantasıyla göz dolduran Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ile kişisel bakımına özen gösteren sevdiklerinize muhteşem bir sürpriz yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizin yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olacak yılbaşı hediye önerilerinin yer aldığı bu yazı Dyson’ın katkılarıyla hazırlanmıştır. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement