Sekste erkeklerin zevk noktaları nerelerdir?

Her ne kadar başlangıçta daha aceleci görünseler de, erkekler de ön sevişmeden en az kadınlar kadar zevk alır. Eğer doğru noktalar bulunursa ve doğru hamleler yapılırsa, seksten öncesini erkekler için daha keyifli bir hale getirmek mümkün. Çünkü erkeklerin zevk noktaları bilindiği takdirde daha eğlenceli bir tecrübe sizi bekliyor demektir.

Nasıl kadınlar kıyafetler çıkarılır çıkarılmaz vajina ve göğüs bölgesine yönelen erkeklerden bundan daha fazlasını bekliyorsa, erkekler de fazlasını istiyor olabilir. Kendi vücudunu keşfetmek isteyen erkekler ve erkeğini baştan çıkarmak isteyenler için, Uplifers olarak; erkeklerin zevk noktaları ve dokunulmaktan keyif aldığı bölgeleri bir araya getirdik.

Erkeklerin zevk noktaları:

1. Boyun

Eğer kadınlar boyunlarının öpülmesinden ve okşanmasından bu kadar hoşlanıyorsa, erkekler için de bu durum söz konusu olabilir. Bir sonraki sefere ön sevişmenin bir bölümünde partnerinizin boynuna yönelin, nefesiniz bile tüylerini diken diken etmeye yetecektir. Boyun erkeklerin zevk noktaları arasında en belirgin olanlardandır.

2. Saçlar ve baş

Saçlarının arasında gezinen parmaklarınız, saçını ufak ufak çekmeniz ve hafif baskılarla yapılan bir kafa masajı, partnerinizi rahatlatacak ve sevişmenin geri kalanı için moda sokacaktır.

Sekste Erkeklerin Zevk Aldığı Bölgeler
Sekste Erkeklerin Zevk Aldığı Bölgeler

3. Kulak

Kulağının çevresinde hissedeceği sıcak nefesiniz ve fısıldayacağınız erotik şeylerin, partnerinizin isteğini arttıracağı kesin. Ne söyleyeceğinizi bilmiyorsanız, “seni özledim”, “bütün gün bu anı bekledim” gibi başlangıçlar yapabilirsiniz.

4. Perineum –cinsel organlar ve anüs arası-

Bu bölge aslında bir çok zevkin gizlendiği bir yer. Biraz ilgi, partnerinizin hoşuna gidecektir. Ne kadar zevk aldığını görünce şaşırabilirsiniz.

5. Göğüs ucu

Aslında bu bölgeden alınan zevk, tüm erkeklerin ortak noktası değil. Bazı erkekler göğüs uçlarıyla oynanmasından keyif alırken, bazıları buna dayanamaz. Bunu anlamanın en kolay yolu, diğer birçok şey gibi, denemekten geçiyor. 

6. Parmaklar

Bir erkeğin parmaklarıyla oynanması, bazen başka çağrışımlar yapabilir. Deneyin ve neler olacağını kendi gözlerinizle görün. Yani erkeklerin zevk noktaları sıralanırken parmakların son derece önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

7. Anüs

Çoğu erkek bu bölgeden bahsedildiğinde ters tepkiler verebilir. Ancak anonim olarak yapılan anketlerde çıkan sonuçlara göre, erkeklerin anüsle temastan zevk aldığı ortaya konmuş. İlişkinizde farklı heyecanlar yaşamak için deneyebilirsiniz.

8. Sırt

Ellerinizi, parmaklarınızı ya da dudağınızı, partnerinizin boynundan beline kadar gezdirmeniz, onun için dünyanın en rahatlatıcı hislerinden biridir. Yumuşak bir masajla ekstra rahatlama, erotik bir mesajla da fazladan zevk almasını sağlayabilirsiniz. Sizi fiziksel olarak birbirinize yaklaştırmasının yanı sıra, iki taraf için de huzur verici olduğu kesin.

Partnerinizi ve kendinizi tanımanın yolu, her şeyden önce, yeni deneyimlere açık olmaktan geçiyor. Bir dahaki sefere yatağa girdiğinizde, birbirinizi karşılıklı olarak yönlendirerek ve iletişim kurarak, vücutlarınızı beraber keşfedin. Erkeklerin zevk noktalarına hitap edebilirseniz bir adım öndesiniz demektir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!