Şehirde mutluluk: Mint İstanbul

İstanbul’da yıllardır yapılan kentsel dönüşüm ile eski komşuluk anlayışlarımız ve yaşam standartlarımız hızla değişti. Birçok inşaat firması tuğla yığınından oluşan sıradan binalar yaparken bazıları yüksek teknoloji ile bazıları da doğaya ve insana saygılı projeler hayata geçirdi. Şehrin merkezinde bildiğimiz apartman anlayışına yepyeni ve taze bir yaklaşım getirmek için yola çıkan Mint de modern mimarisi, yenilikçi bakış açısı ve koşulsuz kalite anlayışıyla, taze fikirlerle dolu yeni nesil projelerle şehre geliyor.

Binada yaşayanların komşuluk anlayışını da düzenlenecek birçok farklı etkinlik ile değiştirecek olan Mint ekibi, insanların hem eğlenmesi hem kendini geliştirmesi ve bunları yaparken de insan ilişkilerini güçlendirerek mutlu bir yaşam sürmesini hedefliyor. İlk etkinliğini de Kağıthane’de, teras katında harika bir manzaraya sahip lounge alanında ilk ev sahipleri için Allen Hulsey, Çağan Tunalı Salih Topuz gibi sanatçıların da katılımıyla düzenledi. Geceye ait görüntüler için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu pazartesi de size kendinizi tazeleyeceğiniz bir müzik listesi Mint İstanbul’dan.

Mint hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam