Şehir hayatına ayak uydurabilen rahat ve şık tasarımların adresi: Twinsaction

Zaman ilerledikçe günlük şıklığımızın yanı sıra, rahatlığa da daha fazla dikkat etmeye başladık. Bir iş toplantısına katılırken, markete giderken, yürüyüşe çıktığımızda ya da bir arkadaş yemeğinde, giydiğimiz şeyler ve kullandığımız aksesuarlar ne kadar rahat ve kullanışlıysa onları o kadar çok tercih ediyoruz ve yoğun şehir hayatına ayak uydururken, bizi yavaşlatan, rahatsız eden şeylerden olabildiğince kaçıyoruz.

Şehrin hızlı akışına ayak uydurmaktan keyif alanlara, kendilerini bu akışta daha enerjik ve şık hissetmelerini sağlayacak bir önerimiz var. Fonksiyonel, şık, kaliteli ve modern tasarımlarıyla Twinsaction, uzun zamandır aradığınız stil anlayışıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Twinsaction markası, Milano’da Politecnico di Milano Üniversitesi’nde, Moda Tasarım bölümünü bitirmiş olan ikiz tasarımcılar Eda ve Seda Özarı tarafından kurulmuştur. Spora ve sağlıklı yaşama çok önem veren ikiz kardeşler, aktif ve modern şehirli yaşamdan ilham alarak hazırladıkları çanta koleksiyonlarında günlük hayatı kolaylaştırmayı, hem kaliteli ve şık hem de rahat ve özgür olabilmeyi amaçlıyorlar.

Günün moda renklerinde ve detaylarında olan ürünler, şehir yaşamına uygun dinamizmi ve yenilikçi yaklaşımıyla ön plana çıkıyor.

Twinsaction

Marka, çanta modellerini kendisi tasarlıyor ve üretiyor. Spor, yoga, seyahat, yürüyüş ve günlük kullanım amaçlı modeller tek tek el işçiliği ile hazırlanıyor. Tasarımı ve ustalığı kendine özgü olan marka, farklı tarzlar ve tasarım ürünler arayan tüketicilerin ilgisini çekiyor.

Sportif ve hafif malzemeler kullanılarak hazırlanan çantalar, sağlıklı ve aktif yaşamı destekleyici nitelikte.

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini birinci planda tutan Twinsaction markası uluslararası bilinirliğe ulaşmayı ve modern kadın ve erkeğin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. 

Twinsaction’ın stil sahibi, kaliteli ve rengarenk tasarımlarıyla tanışmak istiyorsanız Uplifers Wellness Shop’u ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!