Samsung Flip & Uplifers Özel Röportaj Serisi: Zeynep Tosun

Teknolojik gelişmeler hayatımızın pek çok alanını olduğu gibi tasarım dünyasını da yakından etkiliyor. Yaratıcılığın, farklı yaklaşımların ve yeni bakış açılarının ön planda olduğu çalışmalar, tasarım dünyasına yön verirken; teknolojik gelişmeler tasarımcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Uplifers ve Samsung Flip olarak ünlü Moda Tasarımcısı Zeynep Tosun ile bir araya geldik ve kendisiyle moda dünyası, tasarımları ve teknolojik gelişmeler hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

İyi seyirler…

Zeynep Tosun hakkında:

İstanbul doğumlu Zeynep Tosun, dünyanın en prestijli okullarından Istituto di Marangoni’de Moda Tasarımı eğitimini tamamladı. Mezun olduktan sonra Alberta Ferreti ve Dice Kayek gibi ünlü moda evlerinde çalışan Tosun, 2007 yılında ITKIB Genç Tasarımcı yarışmasında ilk 3’e girerek moda dünyasında adını duyurdu.

2008 yılında kendi markasını kuran Zeynep Tosun, şu anda haute couture ve hazır giyim koleksiyonları üzerinde çalışıyor. Tasarımlarını Londra Moda Haftası’nda da sergileyen ve Lady Gaga gibi ikonlar tarafından tercih edilen Tosun’un tasarımlarına kendi showroomunun yanı sıra dünyanın pek çok noktasında lüks mağazalarda ulaşabilirsiniz.

Samsung Flip hakkında:

İstediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürmenizi sağlayan Samsung Flip, 55 inç ekranı, basit dokunmatik gezinti özelliği ve harici cihazlara kolayca bağlanma özelliği ile interaktif ekran kullanımını bir adım ileriye taşıyor. Çok yönlü bağlantı özelliğiyle tamamen senkronize edilmiş, kullanıcı dostu bir çalışma deneyimi yaşatan Samsung Flip, interaktif içerik görünürlüğü, not alma ve paylaşım için kişisel cihazlarınızı merkezi ekranla uyumlu hale getirmenizi sağlıyor. Çok yönlü pivot modu ve ergonomik ayağa sahip olan Flip ekranı, çalışma gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde dikey veya yatay yönde kullanılabiliyor.

4 kişiye kadar aynı anda ve herhangi bir nesneyi kullanarak yazı yazma özgürlüğü sunan Flip, toplantılarınız esnasında işbirliği içinde çalışmanıza ve özgürce gezinmenize de olanak sağlıyor. Samsung Flip’in güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle ekranınızı kilitlemek ve kritik içeriğin görüntülenmesini engellemek için parola oluşturabilir, değerli fikirlerinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca toplantı notlarınızı Flip’in belleğinde saklayarak mobil ve dijital kanallar üzerinden iş arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Samsung Flip’in tüm özelliklerini keşfetmek ve Flip ile tanışmak için tıklayın.

 

Bu röportaj serisi Samsung Flip katkılarıyla hazırlanmıştır.

Samsung Flip
İstediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürmenizi sağlayan Samsung Flip, 55 inç ekranı, basit dokunmatik gezinti özelliği ve harici cihazlara kolayca bağlanma özelliği ile interaktif ... Devam