Samsung Flip & Uplifers Özel Röportaj Serisi: Nevzat Aydın

Girişimcilik, çağımızın en popüler mesleklerinden biri haline geldi. Pek çok kişi kendi iş fikirlerini hayata geçirerek iş dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışırken; özellikle yatırımcılarla kurulan ilişkiler, bir girişimin büyümesinde önem taşıyor. Yatırımcılarla tanışmak ve iş fikrinizi anlatmanın en önemli adımlarından biri ise yatırımcı sunumları olarak karşımıza çıkıyor.

Uplifers ve Samsung Flip olarak, girişimcilerin çoğu zaman yanıt bulmakta zorlandığı soruları, yatırımcı sunumlarının doğru ve yanlışlarını, yatırım dünyasının önde gelen isimlerinden Nevzat Aydın ile konuştuk. 

Nevzat Aydın hakkında:

Yemeksepeti.com kurucu ortağı ve CEO’su olan Nevzat Aydın, aynı zamanda yatırım dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Aydın, San Francisco Üniversitesinde MBA programına devam etmiştir. 2001 yılından bu yana Yemeksepeti.com’un CEO’su olarak görev yapmaktadır.

Nevzat Aydın’ın, 21 yaşında adım attığı girişimcilik dünyasındaki yolculuğunun devamında, kurucusu olduğu Yemeksepeti.com,  2015 yılında Türkiye internet tarihinin o güne kadarki en yüksek değerlemesi olan 589 milyon dolar karşılığında dünyanın en büyük online yemek sipariş platform Delivery Hero bünyesine katılmıştır.

Türkiye’deki girişimciliğe olan katkılarından ötürü ABD Başkanı Barack Obama tarafından 2010 yılında düzenlenen Girişimcilik Zirvesi’ne çağrılan dünya çapındaki 150 girişimciden biri olan Aydın, 2010-2012 tarihleri arası Dragon’s Den programındaki yatırımcı/jürilerden biri olarak yer almıştır. 2013 ve 2015 yıllarında Fortune dergisinin 40 Yaş Altı 40 Listesi’nde birinci seçilmiştir.

Nevzat Aydın’ın yatırım yaptığı şirketler arasında I am not Basic, Street Bees, Pembe Panjur, Lidyana.com, Buldumbuldum.com, Supplementer.com, Modacruz.com, Burda Bebek, Justmop.com, Botego, Uplifers, Mobil Oto Servis, Pilates Akademi, Connected2me, Garajyeri, Temizlik Yolda, ustaeli, drytaxi, Vispera, Boatbookings, Trawell, Çaycı, MobilKasa, Tailster, Alotech, ALES Cepte ve Düşyeri bulunmaktadır.

Samsung Flip hakkında:

İstediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürmenizi sağlayan Samsung Flip, 55 inç ekranı, basit dokunmatik gezinti özelliği ve harici cihazlara kolayca bağlanma özelliği ile interaktif ekran kullanımını bir adım ileriye taşıyor. Çok yönlü bağlantı özelliğiyle tamamen senkronize edilmiş, kullanıcı dostu bir çalışma deneyimi yaşatan Samsung Flip, interaktif içerik görünürlüğü, not alma ve paylaşım için kişisel cihazlarınızı merkezi ekranla uyumlu hale getirmenizi sağlıyor.  Çok yönlü pivot modu ve ergonomik ayağa sahip olan Flip ekranı, çalışma gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde dikey veya yatay yönde kullanılabiliyor.

4 kişiye kadar aynı anda ve herhangi bir nesneyi kullanarak yazı yazma özgürlüğü sunan Flip, toplantılarınız esnasında işbirliği içinde çalışmanıza ve özgürce gezinmenize de olanak sağlıyor. Samsung Flip’in güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle ekranınızı kilitlemek ve kritik içeriğin görüntülenmesini engellemek için parola oluşturabilir, değerli fikirlerinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca toplantı notlarınızı Flip’in belleğinde saklayarak mobil ve dijital kanallar üzerinden iş arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Samsung Flip’in tüm özelliklerini keşfetmek ve Flip ile tanışmak için tıklayın.

Bu röportaj serisi Samsung Flip katkılarıyla hazırlanmıştır.

Samsung Flip
İstediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürmenizi sağlayan Samsung Flip, 55 inç ekranı, basit dokunmatik gezinti özelliği ve harici cihazlara kolayca bağlanma özelliği ile interaktif ... Devam