Sahne Feriye’de Ekim ayı boyunca dokuz farklı oyun

Ortaköy’de Boğaz’ı kucaklayan manzarası ve özgün etkinlikleriyle İstanbulluların etkinlik takviminde her zaman yer bulan Feriye; yaz aylarında düzenlediği açık hava tiyatrolarını Ekim ayında da devam ettiriyor. Çok fonksiyonlu alanlarıyla; organizasyonlara, davetlere, etkinliklere, kutlamalara ev sahipliği yapan Feriye, tiyatro gösterilerini bu kez kapalı alana, Sahne Feriye’ye taşıyor. Ekim ayı boyunca, haftanın iki günü her çarşamba ve cumartesi birbirinden renkli oyunlar Sahne Feriye’de tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.

Konumu, konforu ve mimari yapısıyla şehir yaşamına ilham veren Feriye, yeme içme deneyiminden kültür sanat etkinliklerine kadar İstanbullulara kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor. Misafirlerine bütüncül bir deneyim yaşatan, sanat severleri de unutmayan Feriye, Sonbaharı dopdolu bir tiyatro programıyla karşılıyor.

Ekim ayında ilk oyun Tolstoy’un Kreutzer Sonat’ı

Tiyatro gösterimlerine Sinema Feriye içerisinde yer alan Sahne Feriye’de başlamaya hazırlanan Feriye, perdelerini 1 Ekim itibarıyla Tolstoy’un kitabından uyarlanan Kreutzer Sonat ile aralıyor. Ekim ayı boyunca hafta içi her Çarşamba ve Cumartesi günü saat 20:30’da başlayacak olan gösterimler şunlar:

1 Ekim Kreutzer Sonat
8 Ekim Beyaz Geceler
12 Ekim Edith
15 Ekim Ayı
17 Ekim Quasimodo
19 Ekim Bir Delinin Hatıra Defteri
22 Ekim Istırap Korosu
26 Ekim Uyandığımda Sesim Yoktu
28 Ekim Eylül

Ekim ayı boyunca Feriye’de tiyatro keyfi için biletler tiyatrolar.com.tr ‘de. Tam bilet 150 TL, öğrenci 100 TL. Biletlere https://tiyatrolar.com.tr/sahne/istanbul/feriye den ulaşabilirsiniz.

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip etmeyi unutmayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!