Sağlıklı yaşamak isteyenler de burger yer!

Gurme burger laboratuvarı BurgerLab, gluten intoleransı olanlar için ‘No Bread’i hazırladı. Mekanın ayrıca Ice Burger’i var ki, sağlıklı yaşamı benimseyenlerle burger arasındaki mesafeleri kaldırıyor.  

burgerlab
BurgerLab, sağlıklı yaşamı benimseyenlerle burger arasındaki mesafeleri kaldırmayı amaçlıyor.

İstanbul’da Karaköy, Akmerkez, Atatürk Havalimanı, Zorlu Center ve Maslak Uniq olmak üzere toplam 5 noktada faaliyet gösteren BurgerLab,  “İyi et, iyi burger” mottosunu menüsüne ustalıkla yansıtan bir marka. Genellikle evime yakın olmasından dolayı Maslak Uniq İstanbul’daki yerini tercih ettiğim BurgerLab; doğru, dürüst besicilik ve bilinçli kesim ile elde edilen günlük hazırlanmış, dondurulmamış, katkı maddesi içermeyen etlerden hazırladığı burger köftesine sadece tuz ve karabiber ekliyor. Mekan; iyi burgeri, şatafatlı tabaklara, devasa porsiyonlara ihtiyaç duymadan meraklılarına servis etmeyi de ihmal etmiyor. Ice Burger ile ilk başta bizim gibi sağlıklı beslenmek için çabalayan herkesin kalbini kazanan BurgerLab, Ice Burger’i 2 göbek salata arasına 130 gr. hamburger köftesi, karamelize soğan ve domates ile hazırlıyor.

Mekanda sadece burger de yok elbette, salata çeşitlerini ve steak de tercih edebilirsiniz. Bu arada BurgerLab’in web sitesinden online sipariş de verebiliyorsunuz. Hatta, Instagram’da da şimdilerde bir kampanyaları var. BurglerLab’in herhangi bir şubesinde fotoğraf çekiyorsunuz, @burgerlabco ile paylaşıyorsunuz, karşılığında yüzde 10 indirim sizin.

No Bread!

Gurme burger laboratuvarı BurgerLab’in her mevsim fit kalmak isteyen, sağlığına dikkat eden, gluten intoleransı olan ancak hamburgerden de vazgeçemeyenlere iyi bir haberi var; ‘No Bread’! Katkı maddesi veya sos içermeyen, 2 göbek salata arasında özel hazırlanan 150 gr. burger köftesi üzerinde karamelize edilmiş soğanla servis edilen ‘No Bread’, gerçekten çok lezzetli. BurgerLab gibi daha birçok markanın bu hassasiyeti taşıması ümidiyle! Sevenleri ayırmayın☺

Daha detaylı bilgiye BurgerLab’in web sitesinden, Facebook ve Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Pınar Dumlupınar Özbek
Pınar Dumlupınar Özbek Yeme-içme ve mekan yazarı 1983 doğumluyum. Tek derdim; deneyimlemek ve paylaşmak! Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. 8 yıl Cumhuriyet ... Devam