Sağlıklı beslenmenin ve kusursuz cildin sırlarını keşfetmek isteyenler için “Exponatura Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı”

6
Sağlıklı Yaşamın Sırları

Uplifers olarak sağlıklı ve mutlu yaşama dair ilginizi çekebilecek organizasyonları ve etkinlikleri sizlerle paylaşarak daha kaliteli bir yaşama adım atmanıza destek olmayı amaçlıyoruz. Bu hafta İstanbul’da gerçekleşecek olan Exponatura Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı da sağlıklı beslenme ve cilt güzelliği ile ilgili farklı ve doğal ürünler keşfedebileceğiniz bir etkinlik.

expo banner-1 (1)Şehir insanının özlediği çiftlik sebze ve mevyelerinden katkısız sıkma içeceklere, damıtma zeytinyağıyla üretilen güzellik sabunlarına, karınca yağlarından hamilelik çatlaklarını yok eden kremlere, yörelerin meşhur lezzetlerinden dağlardan toplanan şifalı bitkilere kadar doğal ve sağlıklı olan herşey Exponatura’da üreticisi tarafından ziyaretçilere sunulmaya hazırlanıyor.

Doğal gıda ve kozmetik alanında en sağlıklı ürünler, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9 Ocak Perşembe günü (yarın) açılacak Exponatura 2014 – 5. Doğal, Organik & Sağlıklı Ürünler Fuarı’nda profesyonel alıcılara ve halka sunulacak.

Cam kavanozdaki kabak tatlıları, %35 sebzeli makarnalar, organik çikolatalar,  ağaç mutfak aletleri, şifalı bitkiler gibi hayata dair her konuda sağlıklı ve doğal ürünler yarın açılışı yapılacak olan Exponatura’da sergilenecek. Perakendeci ve toptancıların merakla beklediği fuar, her kesimden ziyaretçinin de yoğun ilgisini göreceğe benziyor.

Peki Exponatura’da ziyaretçileri neler bekliyor olacak?

Kusursuz güzelliğin doğal yöntemleri

Cilt dokusunu kusursuz bir güzelliğe kavuşturan en sağlıklı ürünler Exponatura’da sergilenecek. Kırışıklıkları yok eden kremlerden zayıflama bitkilerine, bakım losyonlarından cilt lekelerini yok eden jellere, kimyasal içermeyen saf sabunlardan bebeklerin cildine özel doğal yağlara kadar birçok doğal ürün ziyaretçilere tanıtılacak.

Sağlıklı ve doğal beslenmenin  yolları

3 dengeli-beslenme-diyet (1)Sürekli değindiğimiz üzere, sağlıklı hayat sürmenin yolu düzenli ve katkısız ürünlerle beslenmekten geçiyor. Buna özen gösteren bilinçli tüketiciler için organik ve doğal ürün üreticisi 150’yi aşkın firma, doğa mucizesi ürünlerini 4 gün boyunca Exponatura’da sergileyecek.

Çiftlik üretimi olan %100 katkısız soslardan organik tarımla üretilen sebze ve meyvelere, dağlardan toplanan bitki çaylarından ev yapımı tarhanaya, kolestrole iyi gelen içeceklerden besin takviyelerine kadar sağlığı korumanın doğal yollarına yönelik her türlü ürün bu fuarda ziyaretçilerle paylaşılacak.

Geçen yıl 137 firmanın katılımı ile gerçekleşen Exponatura Fuarı, bu sene de birçok farklı ülkenden gelen ziyaretçileri gıda, kozmetik, sağlık alanlarında yepyeni ürünlerle tanıştırmayı bekliyor.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!