Sadece kıyafetler yetmez: 2017 aksesuarların vücudu sardığı sene

Dümdüz siyah bir bluz altına siyah bir pantolon ve siyah bir çift ayakkabı hayal edin. Ne kadar da sade değil mi? Artık değil! Çünkü 2017 aksesuar modasının tavan yaptığı bir sene olacak. Dümdüz renklerde olsanız bile bu aksesuarlarla her an her daim şık ve dikkat çekici olabilirsiniz.

Saç Aksesuarları

Bu sene deli kızın çeyizi gibi olmaya hazırız. Çünkü kafamıza tokadan başka hiç birşey takmamaya karar verdik. 2017’nin en dikkat çeken trendlerinden biri olan saç aksesuarları sadece lastik ya da firkete tokalardan değil kocaman taşlı, kurdelalı ve tüylü aksesuarlardan oluşuyor.

394a0c130d9f1f72f1237d1704453465

Choker Tasma Kolyeler

Biz söylemesek de choker modasının geldiğini hepiniz anlamışsınızdır. Bizi 90’ların sonuna götüren bu moda boyunda ister ince ister kalın olmak üzere; deri, kadife, kürk ya da gümüşten oluşabiliyor.

http---a.amz.mshcdn.com-wp-content-uploads-2016-02-Choker-T-26

Çoklu Yüzükler

Her parmağa bir yüzük modasını hatırlarsınız. Bu hem ona benziyor hem de trend konusunda yeniliği ile çığır açıyor. Nedir bu çoklu yüzükler? Tek bir yüzükten oluşan ancak tüm parmaklarınıza aynı anda taktığınız yüzüklerden bahsediyoruz. Kaçırmayın deriz!

Body Chainler/ Vücut Zincirleri

Özellikle son senelerin en büyük trendi olan vücut zincileri 2017’de de devam ediyor. Altınından, gümüşüne, taşlısından chokerlısına kadar artık her modelin yer aldığı bu tasarımlar sadece yazın bikini üzerine değil, her türlü kalın kazakla da harika duruyor!

Chokers-Fall-Winter-2016-2017-1024x512

Fularlar

Eskilerin hosteslerini hatırlar mısınız? Ne güzel fularları olurdu renkli renkli. İşte o fularlar yine geri döndü. Tarihin olduğu gibi bazen moda da kendini tekerrür ediyor. Bu nedenle o sevdiğimiz fularları çantalarımızın saplarından çıkarıp boynumuza takmaya devam ediyoruz!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!