Roma gibi özgür ve kışkırtıcı bir koleksiyon: Giambattista Valli x H&M

Giambattista Valli x H&M defilesi geçtiğimiz günlerde Roma’nın tarihi siluetlerinden biri olan Palazzo Doria Pamphilj’de gerçekleşti. Palazzo Doria Pamphilj’in arka plan olarak kullanıldığı defile, eklektik bir ruha sahipti.

Mekanın görkemli ve eşsiz sanat koleksiyonu ve Roma’nın kendine özgü o sıra dışı, umursamaz kişiliği bir araya gelince; bu harika koleksiyonun özgür ruhunu, müthiş tasarımlarını ve sofistike havasını iyice ön plana çıkardı.

Şov Kendall Jenner’in Giambattista Valli x H&M kampanyasında giydiği kırmızı elbiseyle son buldu. Konuklar arasında Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, Halima Aden, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni ve Chris Lee yer aldı ve hepsi de koleksiyondan parçaları kendi stilleriyle birleştirerek çarpıcı görüntüler sergilediler.

Defilenin bitiminde tüm konuklar Via del Corso’dan geçerek Roma’nın zamansız zarafetini yansıtan Grand Hotel Plaza’ya geçtiler. Peggy Gou, Seth Troxler ve Clara3000’in yer aldığı DJ grubu Circoloco’nun çaldığı after party’ye katıldılar.

İlginizi çekebilir: Görkemli bir ambiyans, rengarenk tasarımlar: Stella McCartney İlkbahar / Yaz 2020 defilesi

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam