Richmond Nua’da Sare Palaska ile yıldızlara yolculuk: Astroloji workshop’u ile 2020’nin vadettiklerini keşfe çıkıyoruz

Richmond Nua Wellness Spa, yeni yıl ile birlikte ruh – beden – zihin dengeniz için hayatınıza katmanız gereken konuları öğrenme fırsatı bulacağınız bir etkinlikler serisi hazırladı. Farklı alanlarda ilgi çekici ve öğretici, bazen de dinlendirici bu serinin ilki ise 25 Ocak’ta gerçekleşecek: Sare Palaska ile Astroloji Workshop

Yeni yıl yeniden doğuşu simgeler.
Yeniliklerin habercisidir. Tazelenmek, değişmek ve dönüşmek için en ideal zamanlardır.

Peki burçlar bu konuda bize neler söylüyor? Aşk, para, kariyer ve sağlık konularında bizi bekleyen sürprizler neler? 2020 yılı hangi burçlar için olumlu geçecek? En şanslı burçlar hangileri?

Danışman ve Astrolog Sare Palaska ile astrolojinin hayatınıza etkilerini keşfetmeye hazır olun. Şehrin karmaşasından uzaklaşarak gerçekleştirmek istediğiniz değişimler için cesaret ve ilhamı bulacaksınız.

Sare Palaska, 2020 yılında sizi bekleyenleri, güneş ve yükselen burcunuza göre yorumluyor. 2020’nın burçlar penceresinden yorumlanacağı bu özel etkinlik, otel misafirlerine ücretsiz.

Tarih: 25.01.2020
Saat: 16.30 – 18.00
Yer: Richmond Nua Wellness – Spa

Sare Palaska hakkında

2000 yılında başlayıp 2003 tarihine kadar Reiki (evrensel sevgi enerjisi) eğitimi alan Palaska Reiki Master seviyesine ulaştı. 2011 tarihinde Göklerin Bilgeliği Okulu’nda Astroloji Eğitimi almaya başladı. 2013 ile 2015 yılları arasında ‘’Çocuklarda Kariyer Planlaması’’ konusu üzerine lise öğrencilerine eğitim verdi. 2014 yılında Ezoterik Astroloji Eğitimi aldı. Aynı yıl çeşitli şirketlerin İnsan Kaynakları Departmanı ile beraber şirket çalışanları için doğum haritaları üzerinden eğitim seminerleri vermeye başladı. 2015 yılından beri çeşitli televizyonlarda “Çocuklarda Kariyer Planlaması” üzerine konuşmalar yapmakta. Halen astroloji ile ilgili eğitim araştırma çalışmalarıma devam ediyor. Şu anda özellikle Çocuklarda Kariyer Planlaması ve Kişisel Danışmanlık Hizmeti vermekte.

Richmond Nua Wellness – Spa hakkında

Richmond Nua Wellness-Spa’nın ıslak alanları arasında Salt Jacuzzi, Jet Pool 117 ile sıcaklıkları 40° – 100° arasında değişen Herbal Steam Bath, Laconium, Osman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath ve Loft Sauna bulunuyor. Isıtılmış seramik yatakları Tepidarium, yıldızların dansını seyredebileceğiniz Day Dream ve su yataklarının bulunduğu dinlenme odaları rahatlamak isteyenler için düşünülmüş. Işık ve ses efektleriyle donatılmış Aqua Cave ve arktik serinleme sunan Ice Grotto ise vücut ısısını dengeleyerek sonra ferahlık sağlıyor. Richmond Nua Wellness – Spa wellness-spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafir ağırlayabilmektedir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!