Restoran menülerinde yeni bir hafta: Soğuk ve lezzetli tatlara yer açın

Yaz mevsimi geldiğinde değişen tek şey kıyafetlerimiz olmuyor. Bunun yanında yeme alışkanlıklarımızda da büyük değişimler görülüyor ve buzlu içeceklere ya da serin lezzetlere yöneliyoruz. İçecek denilince buzlu kahveler ve soğuk çaylar ön plana çıkıyor ancak serin lezzetler söz konusu olunca tatlı kaçamaklar yapmaktan pek de uzak duramıyoruz. Çünkü devreye bir anda dondurmalar ve tatlılar geliyor. 

Restoran menülerinde yeni bir hafta: Soğuk ve lezzetli tatlara yer açın

Kanyon da Ice Week ile yaz sıcaklarına serinlik katıyor. 9 – 17 Ağustos tarihlerinde Dude Table organizasyonu ile gerçekleştirilen Ice Week’te soğuk ve lezzetli sunumlar, eğlenceli etkinlikler ve workshoplar düzenleniyor.

Kanyon restoranlarında Ice Week’e özel soğuk lezzetler sunuluyor. Frozenlar, granitalar, sorbetler, soğuk çaylar, soğuk kahveler, affogatolar, dondurmalar, serinletici tatlılar ve daha fazlası Kanyon’un Ice Week restoranlarının menülerinde yer alıyor. Ünlü şefler ve ünlü mixologistlerin özel hazırladığı serinletici lezzetli sunumlar ve içecekler Kanyon misafirlerini bekliyor.

Restoran menülerinde yeni bir hafta: Soğuk ve lezzetli tatlara yer açın

Ice Week’e özel serinletici lezzetler ve buzlu içeceklerin sunumu ve işletmelerde yer alacak Ice Week menüsü ile workshoplar hafta boyunca devam edecek. Escale, Welldone, Espressamente illy, Sushico Ice Week lezzetlerini tadabileceğiniz özel restoranlardan bazıları. Kanyon Ice Week restoranlarında sunumların eşlik edeceği, DJ performansı ile özel Ice Partyler de şehrin yaz havasına serinlik katacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!