Ray Ban & Mark Seliger: Never Hide What You’re Made Of

Never Hide What You’re Made Of kampanyası, efsanevi fotoğrafçı Mark Seliger tarafından çekilmiş, sekiz eşsiz karenin bulunduğu bir koleksiyondan oluşuyor ve günlük hayatın alışagelmiş kurallarına başkaldırma cesaretini gösteren öncüleri ve asi ruhları ilham kaynağı olarak canlandırarak, Ray-Ban markasının özünde yatanikonoklast Never Hide ruhunu ifade ediyor.

Never Hide What You’re Made Of kampanyası, efsanevi fotoğrafçı Mark Seliger tarafından çekilmiş, sekiz eşsiz karenin bulunduğu bir koleksiyondan oluşuyor ve günlük hayatın alışagelmiş kurallarına başkaldırma cesaretini gösteren öncüleri ve asi ruhları ilham kaynağı olarak canlandırarak, Ray-Ban markasının özünde yatanikonoklast Never Hide ruhunu ifade ediyor.

New York ve Los Angeles’taki mekânlarda marka için üçüncü Never Hide kampanyasını çeken Seliger proje hakkında şu açıklamada bulundu: ‘Yeni Ray-Ban koleksiyonu için görsel bir sistemin yaratılmasında işbirliği yapmak ve yardımcı olmak, bir Kubrick Filminde görüntü yönetmeni olmaya benziyor. Erik Vervroegen’in hikâye anlatışı etkileyici, nükteli ve ironik. Erik ve Erika Ferszt ile bir güven ilişkisi içinde olmak, en iyi fotoğraf çalışmalarımdan bazılarını yaratmamı sağladı.’

Kampanya, markanın en efsanevi ve ünlü modellerinin de ilk kez kullanılan sekiz olağanüstü malzemeye atıfta bulunarak, Ray-Ban’ın şimdiye kadar olan en yenilikçi ve öncü gözlük koleksiyonunu ortaya koyuyor. Bireyselliklerini vurgulamak, sürüden farklı olmak ve kendilerini ifade etmek isteyen kişiler için tasarlanmış en son koleksiyon dünün, bugünün ve yarının Ray-Ban severleri için klasik modelleri modern ayrıntılarla birleştiriyor.

Screen Shot 2014-08-18 at 09.38.23

 

Tough as Leather – Rock müzik ikonları ve sinema yıldızları tarafından tercih edilen Wayfarer, deri ile bir araya geliyor. Tasarım ile ustalığı harmanlayan deri Wayfarer, siyah ve kahverengi olarak Ray-Ban’ın karakteristik polarize gözlük camlarıyla bir araya geliyor.
 
 
 
 

Resistant as Aluminium – Ray-Ban’ın en sevilen modellerinden biri olan Clubmaster’ın optik modeli, ilk kez Alüminyum çerçeve ile yeniden yorumlanıyor.

 
 
 
 

Blends in like Camo– Modanın kamuflaj ile süregelen ilişkisinden esinlenen Urban Camouflage, klasik Wayfarer modeline özel bir ayrıntı katıyor. Saplarda yer alan karakteristik kamuflaj desen ile bu gözlükler, her Wayfarer sever için olmazsa olmazlar arasına giriyor.

 
 
 
 

raybangozlukler

 

Screen Shot 2014-08-18 at 09.36.51

 
 

Smooth as Velvet – 2014 koleksiyonu için Ray-Ban’ın çok satan modellerinden Erika, eşsiz bir kadifeyle bir araya geliyor. Tekstil liflerinin daha iyi tutmasını garanti etmek için floklama süreci aracılığı ile elde edilmiş, dayanılmaz yumuşak kadife koleksiyon beş renkte sunuluyor: açık mavi, siyah, kırmızı, menekşe ve sarı.

 
 
 
 

Strong as Titanium – Zamana meydan okuyan bu optik gözlük modeli, high-tech olarak yeniden yorumlanıyor: %100 titanyum lazer kesim çerçeve; modern tasarımı, hafifliği ve dayanıklılığı tek modelde bir araya getiriyor.

 
 
 
 

Cuts Like Steel– Yassı metal optik gözlük serisinin başarısının ardından ünlü Aviator modeli, lazer kesim çelikle bir araya geldi. Orijinal tasarıma sadık yeni ürün serisi, mat finişli son derece dayanıklı ve çok hafif çelik modellere sahip.

 

rayban_gozlukler_2

 

Screen Shot 2014-08-18 at 09.37.06

 
 

Struck in a Flash – Geçen yılın Aviator ve Wayfarer koleksiyonlarının izinde giden klasik Round Metal de vintage tarzını yeniden yorumlayacak flash camlarının cazibesine kapılıyor.

 
 
 
 

Rugged as Denim – Denim; sinema, müzik ve sanat dünyasının sayısız ikonlarına ilham vermiş olan bir malzemedir ve şimdi, Ray-Ban’ın ileri teknoloji üretim süreçlerini kullanılarak üretilmiş eşsiz bir stil sergileyen Ray-Ban klasiği Wayfarer ilk defa denimle karşımıza çıkıyor

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!