Gizemli şehir kadınlarına özel bir yeni yıl koleksiyonu: Raisa Vanessa x Trendyol’dan “Midnight Dream”

İyi görünmek, öz güvenimizi yükseltmenin en etkili yollarından biri. Şehir hayatının yoğun temposu kendimize ayırdığımız zamanı kısıtlıyor olsa da; özellikle stil konusunda doğru ve fonksiyonel parçalara yatırım yaparak her daim iyi görünmemiz mümkün. Stiliyle fark yaratan şehirli kadınların son dönemdeki favori koleksiyonlarından biri de RaisaVanessa x Trendyol. Son yılların en başarılı ve etkili moda iş birliği olan Raisa Vanessa x Trendyol, her sezon hazırladığı farklı konseptlerle modaseverleri ve stiliyle fark yaratmak isteyen tüm kadınları heyecanlandırmayı başarıyor.

Adım adım 2017’nin sonuna yaklaştığımız ve yeni yıl heyecanının içimizi sarmaya başladığı bugünlerde Raisa Vanessa’nın Trendyol için hazırladığı yeni yıl koleksiyonu bizlerle buluştu. Raisa Vanessa x Trendyol iş birliğinin üçüncü yılı için özel olarak hazırlanan yeni yıl koleksiyonu Midnight Dream, gizemli şehir kadınlarını yeni yılda bol ışıltılı bir feminenlikle buluşturmayı vaat ediyor. Simetrik kalıplar üzerinde uygulanmış kumaş oyunlarıyla flörtöz tavrını ortaya koyan Midnight Dream, parlak bir kışın habercisi. Kadın vücudunu iyi gösteren uzun kollu mini dar elbiseler ve sıradışı formlarda kullanılan volanlar farklı bir kış stili sunuyor. 55 parçadan oluşan koleksiyonda yer alan, kadın vücudunu iyi gösteren uzun kollu mini dar elbiseler ve sıra dışı formlarda kullanılan volanlar farklı bir kış stili sunuyor.

Kendinden simli kumaşlar, kadife şeritler, örgüden yapılmış deri şeritler ve R&V imzası haline gelen püsküller koleksiyonun karakterini oluştururken, İspanyol paçalar ve alt üst cut out takımlar klasiklere saygı duruşunda bulunuyor. Artık Raisa&Vanessa’nın imzası haline gelen eklektik ve maksimalist stil, hazır giyimin tahtında da kendi yerini sağlamlaştırıyor. 

15 Kasım tarihinde Trendyol.com’da satışa sunulacak koleksiyonda ışıltılı, parlak, siyah ve koyu renkler göze çarpıyor. Raisa&Vanessa’nın yenilikçi tasarım bakış açısıyla şekillenen koleksiyonda dar ve tek omuz elbiseler, volan ve deri ile ustaca kombinlenmiş. Gündüzden geceye, birçok özel günde giyilebilecek parçalardan oluşan koleksiyonda modern ve çarpıcı stil bir arada kullanılmış.

Koleksiyon 15 Kasım 2017 tarihinde 129 TL’den başlayan fiyatlarla sadece Trendyol.com‘da satışa sunulacak. Koleksiyonda yer alan parçaları herkesten önce keşfetmek için galerimize göz atmayı unutmayın.