Rahat ve ayrıcalıklı iş seyahatleri için yeni bir çözüm ortağı: Bluebiz

Air France, KLM ve diğer ortak hava yollarının Kurumsal Sadakat Programı Bluebiz, düzenli olarak seyahat eden şirketlere birçok fırsat sunuyor. Ücretsiz bilet kazandıran Bluebiz, seyahatlerinin rahat ve ayrıcalıklı geçmesini isteyen şirketlerin mutlaka tanışması gereken bir program.

Bluebiz ücretsiz bilet, uçuşlarla ilgili özel hizmetler, bilet yükseltme gibi birçok avantaj sağlayarak üyesi olan şirketler için fark yaratıyor.

Bluebiz ile seyahat organize etmek çok daha kolay

Bluebiz üyeleri, Air France veya KLM tarafından oluşturulan rezervasyonlarda ücretsiz olarak tam ad değişikliği talep edebiliyorlar. Bu ayrıcalıklı hizmet yalnızca Air France ve KLM uçuşlarında kullanılabiliyor. Air France ve KLM ayrıca “Şimdi rezervasyon yap, sonra öde!” seçeneğiyle de üyelerine büyük kolaylık sağlıyor.

Bluebiz, bilet iptali veya uçuşun ertelenmesi gibi durumlarda da üyelerini yalnız bırakmıyor! Air France ve KLM ile seyahat eden Bluebiz üyelerine, uçuşlarında son dakika bir değişiklik yaşamaları durumunda bir sonraki rezervasyonlarında öncelik tanınıyor. Bluebiz ile seyahat edenler ayrıca, aynı bilet ile hem kişisel mil hem de şirketleri için blue credits kazanabiliyorlar.

“Blue credits” nakit yerine geçebiliyor ve şirketlerin seyahat bütçelerine anında tasarruf sağlıyor.

Blue Credits ile daha çok kazanın

Şirketler kullandıkları her bilet için blue credits kazanıyorlar. Blue credits, Bluebiz Programının para birimi olarak geçiyor ve her birinin değeri 1$. Bu şekilde vergiler ve ek ücretler dahil olmak üzere bir bilet için kaç krediye ihtiyaç olduğu kolayca hesaplanabiliyor. Örneğin; Bluebiz üyesi bir şirket 500 blue credits biriktirdiyse ücretsiz biletlere, bilet yükseltmelere, uçuşla ilgili özel hizmetlere veya uçuşlarda CO2 emisyonlarını telafi etmeye harcayabileceği 500$ bulabiliyor.

Bluebiz ile sosyal sorumluluk desteği sağlayın

Dünya çapında birçok şirket, sosyal sorumluluk girişimlerini iş stratejilerine dahil ederek fark yaratan faydalı projeler gerçekleştiriyor. Bluebiz üyeleri CO2ZERO hizmetine katılarak blue credits ile kazandıkları uçuşlar aracılığıyla şirketlerinin son 12 aydaki CO2 emisyonlarını telafi edebiliyorlar.

Kısacası Bluebiz, üyelerine tüm seyahat süreçleri boyunca; check-in sırasında, uçuş boyunca ve sonrasında ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor!

Bluebiz Programı, seyahat acenteleri ve seyahatle ilgili şirketler hariç tüm şirketler tarafından kullanılabiliyor. Halihazırda kurumsal indirim sözleşmesinden yararlanan şirketler ne yazık ki Bluebiz’e katılamıyor.

Detaylı bilgi için: www.bluebiz.com

Air France-KLM hakkında

Güçlü Avrupa temeline sahip küresel lider Air France-KLM Grubu’nun ana faaliyet alanları yolcu taşıma, yük taşıma ve hava taşıtı bakım işlemlerinden oluşmaktadır. Air France-KLM Avrupa’dan kalkış yapan uluslararası uçuşlarda lider bir gruptur.

Air France-KLM; Air France, KLM Royal Dutch ve Transavia sayesinde, müşterilerine 116 ülkede 314 varış noktasına sahip bir ağa erişim olanağı sunmaktadır. 548 uçaklı filosuyla 2017 yılında, 101,4 milyon yolcu taşıyan Air France-KLM, çoğu Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol’daki merkezlerinden olmak üzere günlük 2300 adede kadar uçuş düzenlemektedir. Sık seyahat edenlere özel olarak tasarlanmış Flying Blue programı 15 milyon üyesi ile Avrupa’da en çok tercih edilen programların başında gelmektedir.

Air France-KLM, ortakları Delta Air Lines ve Alitalia ile birlikte günlük 275’in üzerinde uçuşla dünyanın en büyük transatlantik ortak girişimini işletmektedir. Grup ayrıca kargo taşımacılığı ve havacılık bakım çözümleri de sunmaktadır.
Air France-KLM, toplamda 19 havayolu üyesi bulunan ve müşterilerine 175’in üzerinde ülkede 1150’den fazla varış noktasına günlük 14.500’ün üzerinde uçuş düzenleyen bir ağa erişim imkanı sunan SkyTeam ittifakının bir üyesidir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!