Queen Victoria’s Vintage: Vintage aksesuarların büyüleyici güzelliğiyle tanışın

“Seçimlerimiz kim olduğumuzun ve hayatta nerede durduğumuzun göstergesidir,” felsefesinden yola çıkan Londra merkezli Queen Victoria’s Vintage, özenle seçilen, nadir vintage aksesuarları müşterilerine sunuyor.

Vogue İtalya tarafından “Most Exquisite Vintage Fair” olarak nitelendirilen, Londra’da Mart ayında düzenlenen, Clerkenwell Vintage Fashion Fair’de yer aldıktan sonra, İstanbul’da TOG Bazaar’da, 26-27 Nisan’da Kuruçeşme Divan’da seçkin meraklılarıyla buluşuyor.

Queen Victoria’s, özgün bir stil yaratma yolunun kişinin karakterini yansıtmasından geçtiğine inanıyor. Bu nedenle geçmişin zarif işçiliğini taşıyan, zamansız tasarımlar ile tarzınızı kişiselleştirme imkânı sunuyor.

Queen Victoria’s marka ve koleksiyon yaratıcısı Zeynep Şişmanoğlu, QVS Vintage fikrinin nasıl doğduğunu şöyle anlatıyor: “Kendimi bildim bileli antika ve vintage objeler, yıllara meydan okuyan güzellikleri ve taşıdıkları hikayelerle beni kendine çekmiştir. Bu dünyanın mistik havasını her zaman büyüleyici bulmuşumdur. Dokunduğu yaşamları hayal etmeye çalıştığım eşyalarla dolu, heyecanlı bir oyun oynar gibi gezdiğim antikacılar, ikinci el pazarları, bitpazarları tüm seyahatlerimde mutlaka ziyaret ettiğim mekanlar olmuştur.

Queen Victoria’s, QVS- Londra menşeili markam da bu otantik, vintage mücevherlere ilgim ve orijinal tasarım aksesuar arayışımdan ortaya çıktı. Koleksiyonumdaki her bir parça özenle seçilirken yeni sahibiyle paylaşacağı hikayesiyle, bir anıyla birlikte gelir. Benim en değer verdiğim, heyecan duyduğum nokta ise seçilen QVS parçasının sahibinin stil ve karakterini yansıtması. Vintage mücevher taşımak sonuçta kişiyi ayrıştıran, özel hissettiren çok kişisel bir seçimdir. QVS zarafet, bireysellik, kişilik ve gelenekleri de beraberinde getiren bir miras anlayışını temsil ediyor ve zamanın ötesinde bir tasarım ve el emeğini hissettiren özenli bir işçilik sunuyor.

Daha önce farklı sahipleri olan mücevherler sunarak, gezegenimize zarar vermeyen sürdürülebilir moda anlayışını da desteklemiş olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum.”

“Üzerimizde taşıdıklarımız kim olduğumuzu ve inandığımız değerleri gösterir.”
– Zeynep Şişmanoglu, QVS markası kurucusu, vintage aksesuar koleksiyoneri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!