PUMA’dan Ferrari ruhunu yaşatan özel bir koleksiyon

PUMA, Ferrari’yle olan iş birliklerinin 10. yıl dönümünde yeni Ferrari Premium koleksiyonunu beğeniye sunuyor. Yüksek tarz ve sporun birleştiği bu çok özel seri, Scuderia Ferrari’nin ruhunu taşıyan giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinden oluşuyor.

İtalya’da büyük ustalıkla hazırlanan yeni koleksiyon için PUMA tasarımcıları yarış pistlerinden esinlendi. Tutku, hız ve inovasyon, Scuderia Ferrari Takımı’ndan yayılan ruhla, bu özel koleksiyonun kalbini oluşturuyor. PUMA’nın marka misyonu ve Ferrari’nin başarıya olan tutkusu, bu ikilinin çok daha hızlı yükselmelerini sağlıyor.

PUMA bu koleksiyonda, uyarlanmış klasik stilleri aldı ve sportif bakış açısıyla tekrar dizayn etti. Scuderia Ferrari’nin inovatif dünyası; ergonomik kesimler, örgü bandı ve gelişmiş yapım teknikleriyle her parçası ilham veren bir koleksiyonu oluşturuyor.

Ferrari Premium koleksiyonu, 1 Nisan itibariyle PUMA internet sitesinde ve bazı PUMA ve Ferrari mağazalarında yerini alacak.

Ferrari Premium koleksiyonundan öne çıkan parçalar 

SF Premium deri ceket
Performans yaşam tarzı için, yüksek kaliteli derinin kullanıldığı İtalyan tasarımı ceket, Ferrari Premium koleksiyonunun en gözde parçası olarak sunuluyor. Rahatlığı artırmak için örgü ile bağlanmış gelişmiş bir yapım tekniğinden faydalanılıyor. İçinde ve dışında silikon kabartma ve zengin kesimler gibi ince detaylar dikkat çekiyor.

puma ferrari 2
Ultimate SF 10
Ultimate SF 10 ayakkabısı, modern stili ve temiz görüntüsüyle her tarza uyum sağlıyor. Tam tahıl İtalyan derisi ve Ferrari’nin iç oturma sisteminden esinlenerek yapılmış bir topuk sabitleyicisi ve gelişmiş konforuyla İtalya’da üretiliyor. Düşük ışık koşullarında, daha iyi bir görüş için, dış topuk sayacında 3M reflektif şeritleri bulunuyor. PUMA Formstrip; her iki yanal alan ve ve ortada incelikli bir lazer gravürle sonlanırken; dantel döngüler sofistike bir performans dokunuşu için mumlanarak sabitlenmiş şekilde bulunuyor.

SF Premium spor ceket
Su geçirmez başlıklı spor ceketin iç dikişleri, 3 katmanlı yapıştırma teknolojisi ile her koşulda hafif ve kuru tutmak için termo bantlanmış. Ergonomik kesimleri ve ayarlanabilir kol ucuyla hareket özgürlüğü sağlayan SF Premium spor ceket, aynı zamanda kol altında bulunan küçük delikleriyle de havalandırmayı sağlıyor. Cep ve kapüşon çevresinde, reflektif bantlarıyla düşük ışık koşullarında görünürlüğü iyileştiriyor.

puma ferrari 3

Ferrari Premium evrak çantası
Ferrari Premium evrak çantası, teknik detaylarla yüksek kalite İtalyan derisinin birleştiği akıllı ve modern bir çanta olarak tasarlanmış. 3M gümüş fermuarı, Scuderia Ferrari’nin ayrıcalıkla kombin edilmiş yepyeni kabartmalı markalamasıyla sofistike bir işçilik taşıyor.

puma ferrari 1

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!