Puma Loves Vinyl partileri 30 Kasım’da MiniMüzikhol’de başlıyor

puma loves vinyl
Puma Loves Vinyl 30 Kasım’da başlıyor

Her yerde dijital müziğin dinlendiği bugünlere inat biraz nostalji yapmaya, günlük hayatın stresini kaliteli müzikler eşliğinde üzerinizden atmaya ne dersiniz? Müzikseverlerin bildiği gibi plağın samimiyeti, sahiciliği, sıcaklığı bambaşkadır. Özellikle nostaljik müzik severler için plağın özel bir yeri vardır.  İğnenin plağa dokunduğu anın kendine has bir heyecanı olur. Puma yeni parti serisi “Loves Vinyl” ile sizi bu özel heyecana ortak olmaya çağırıyor!

Puma’nın organize ettiği ve bir seri olarak devamı da gelecek olan Puma Loves Vinyl partilerinin açılışı 30 Kasım’da MiniMüzikhol’de gerçekleşecek. En iyi DJ’lerin plak çalarak bu işe başladığı da bir gerçek. Şimdilerde sayıları çok az olan plak çalabilen DJ kategorisinden, kabinde koleksiyonundan özenle seçtiği parçalar ile birlikte Analog Master a.k.a dj Tutan ve Gökçe yer alacak.

Plak tutkunları, müzik severler, eski partiler gibisi yok diyenler, sabaha kadar dans etmek isteyenler, cumartesi gecesi için henüz bir planı olmayan ancak eğlenceli bir gece geçirmek isteyenler; 30 Kasım Cumartesi gecesi MiniMuzikhol’de, Puma Loves Vinyl partisiyle muhteşem bir müzik ziyafeti yaşayabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirler. Kulaklarınızın pasının iğne çıtırtılarıyla ve plak formatıyla silineceği, eğlence dolu bir geceye hazır olun!

Ayrıntılı bilgi için organizasyonun Facebook hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!