Puma, Japon firma Atos ile eşsiz klasik model üzerinde işbirliği yapıyor

80’lerin sonu ve 90’lardaki sneaker patlamasını bilenler bilir… PUMA gelişmiş tamponlama teknolojisi Trinomic’i tanıtarak teknik yeniliğin öncüsü olmuştu. Yenilikçi Disk Sistemi performans piyasasına 1989’da giriş yaptı ve hızlıca spor ürünlerinde bir simge haline geldi.

Bu sezon PUMA, etkileyici Japon firması Atos ile arşivlerdeki bu eşsiz klasik model üzerine çalışmak için ortaklık başlattı. Trinomic ailesindeki ayakkabılar, devam eden trendlere öncü olduğu için genellikle PUMA işbirlikçilerinin ilk tercihi. PUMA Disc benzersiz ve ayırt edici bağcıksız sistemi ile PUMA arşivinin baş döndürücü ürünlerinden biri.

puma

Atmos ilk mağazasını 2000 yılında Harajuku’da açtı. Temaları olan “Sneaker Modası” ışığında dünyanın her tarafından özenle seçilen spor ayakkabılar dev bir duvarda sergilendi. Atmos, işbirliği yaptığı seçkin markaların özel seri ürünleriyle Tokyo sneaker kültürünün trendini sergiliyor.

PUMA x ATMOS “The Sun And The Moon” ‘un renk tasarımı, siyah peluş kaplamayı ayakkabının üst kısmında yer alan mor ayrıntılarla öne çıkarıyor ve bu ayrıntıları merkezdeki turuncu Disc ile bütünleştiriyor. Disc ise güneşi simgeliyor. Parçacıklı görsel detaylara sahip orta alt taban karanlıkta ışıldarken renkli dış kafes ayağın nefes almasını sağlıyor.

puma2

Puma x Atmos işbirliğinin göz kamaştırıcı bir sonucu olan “The Sun And The Moon” ürünleri Şubat ayı itibariyle satışa sunulacak.

puma3

 puma 4

PUMA hakkında

İlk fabrikası 1948 yılında Almanya’da kurulan PUMA; ayakkabı, donanım ve aksesuar tasarlayan, geliştiren ve pazarlayan, dünyanın önde gelen spor markalarından biridir. Futbol, Koşu, Egzersiz ve Fitness, Golf ve Motor sporları gibi kategorilerde, performans ve spordan esinlenen günlük yaşam ürünleri sunar. Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için Alexander McQueen, Mihara Yasuhiro ve Sophia Chang gibi tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici işbirliklerine imza atmaktadır. Spor giyimde fark yaratan PUMA modelleri, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!