Pratik önerilerle eviniz için etkileyici duvar sanatı çalışmaları

Evinizin dekorasyonunda kendi ellerinizle pratik ama etkili değişiklikler yapmak için, elinizin altında bulunan malzemelerle büyük duvar tabloları yaratabilirsiniz. Sanatınızı konuşturacağınız bu tablolarla, evinizin havasını kısa sürede değiştirebilirsiniz. Pratik ve kolay bulunan malzemelerle yapabileceğiniz 10 el yapımı duvar sanatı eserini, sevgili Uplifers okuyucularımız için listeledik.

Dolunay efekti

Duvarınızda kullanacağınız çıkartmalı resimleri veya kendi zevkinize göre seçip boyadığınız resmi, bir projektör yardımı ile belirginleştirebilir ve dev bir tablo efekti yaratabilirsiniz. Böyle eşsiz ve güzel bir görüntü için, salonunuzda büyük bir duvar kullanmanızı öneriyoruz.

dolunayefekti

Kağıt rozetler

Mutfağınızda kahvaltı masalarınızı renklendirecek bir görüntü için renkli kağıt rozetlerden duvarınıza dev bir tablo hazırlayabilirsiniz. Farklı renklerdeki kağıt rozetlerini birleştirerek eviniz ya da ofisinizin duvarı için sihirli bir görüntü elde edebilirsiniz.

kagıtrozetler

Boya kartelası

Bu dekorasyon maceranızda boya kartelasını renk seçmek için değil, duvarınızı süslemek için kullanacaksınız. Sayısız tondaki renklerden seçeceğiniz boya kartelalarından kendi sanat eserinizi yaratabilir ve sıklıkla kullandığınız duvarınızı renklendirebilirsiniz.

boyakartelası

Nostaljik işaretler

Günlük hayatınızda size ilham veren nostaljik işaretler bulunuyorsa, evinizde de bu nostaljiyi duvarınızın dekorasyonunuzda yaşatabilirsiniz. Yemek odanız ya a oturma odanız için kullanarak nostaljik dokunuşlarla odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

nostaljikduvarlar

Geometrik şekiller

Duvarlarınız için kullanabileceğiniz modern dekorasyon seçeneklerden biri olan geometrik şekilli tabloları, yatak odanızda tercih edebilirsiniz. Misafirlerinize çarpıcı bir etki yaratmak için, evinizin girişindeki duvarda da kullanabilirsiniz.

geometriksekiller

Modern çizgiler

Mağazalarda modern tablolar aramak yerine, eviniz için kendi modern sanat eserinizi yaratabilirsiniz. Mutfağınızı ya da yemek odanıza uygun renklerde boyalarla, modern çizgilere sahip tablonuzu hazırlayabilirsiniz.

moderncizgiler

Basılı harfler

Modern ve şık görünümlü harfleri dilediğiniz boyutlarda baskı alarak duvarınızda kullanabilirsiniz. Çocuk odasında ya da ofisinizin bekleme odasında kullanabileceğiniz basılı harfler, evinize ve iş yerinize çağdaş bir görünüm katacak.

basılıharfler

Siyah ağaçlar

Yatak odanızda farklılık yaratmak için, birkaç pratik malzemeye ihtiyacınız olacak. Ağaç baskılı bir banyo perdesini, ölçüsüne uygun bir ahşap çerçeveye tahta zımbasıyla sabitleyerek bu eşsiz görünümlü tabloyu elde edebilirsiniz.

siyahagac

Haritalı duvarlar

Geniş ve büyük bir duvarınızı çıkartmalı ve renkli haritalar için kullanabilirsiniz. Eğer yeteneğinize güveniyorsanız, sprey boya yardımıyla çıkaracağınız harita taslağı üzerinden bu görüntüyü kendiniz de yaratabilirsiniz.

haritaduvar

Mantar tıpalar

Eğer şarap koleksiyonu yapıyorsanız, mantar tıpalarını değerlendirebileceğiniz harika bir önerimiz olacak. Yemek odanızın duvarına harika bir dokunuş ile bu eşsiz görüntüyü elde etmek istiyorsanız, biriktireceğiniz mantar tıpalarının sayısını arttırabilirsiniz.

mantartıpalar

Kaynak

Homedit

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!