Organik bir gazlı içeceğimiz var artık: ORGANICS by Red Bull

Organik ürünler her geçen gün daha fazla hayatımıza giriyor. Organik pazarların yanı sıra marketlerde de her reyonda organik ürünlere rastlamak mümkün artık. Gazlı içecekler üreticileri de bu yaklaşımla yeni ürünler çıkarmaya başlıyor. Red Bull, Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull’u tüketicinin beğenisine sunuyor. Klasikleşmiş tatların yanı sıra, ferah ve çarpıcı dokunuşlarla zenginleştirilmiş beş farklı lezzetiyle ORGANICS by Red Bull serisi, Haziran ayı itibariyle raflardaki yerini alıyor.

Red Bull, %100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanladığı organik içecek serisi ORGANICS by Red Bull’u yeni tat ve ferahlık arayışı içinde olan tüketicilerle buluşturuyor. Hem teneke kutu hem de cam şişe seçeneğiyle sunulan ORGANICS by Red Bull ürünlerinde; Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon, Ginger Ale ve Viva Mate çeşitleriyle her zevkten meraklıya hitap edecek lezzetler mevcut.

ORGANICS by Red Bull® Simply Cola; vanilya, kola bitkisi, kakule, meyan kökü gibi özenle seçilen bitki özleri ve organik narenciye lezzetlerini harmanlayarak, özel yemeklerinizin yanına sofistike ve ferahlatıcı bir eşlikçi olarak öne çıkıyor.

ORGANICS by Red Bull® Tonic Water; içindeki organik limon suyu, doğal kinin ve acı ağaç ile ferahlığının yanında acı-tatlı ahengiyle de birbirinden özel tarifler için keyifli bir içerik oluşturarak, herkesi hayalini kurduğu, yoğun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

ORGANICS by Red Bull® Bitter Lemon; doğal limon suyunun yanı sıra portakal ve misket limonundan elde edilen çarpıcı tadıyla spontane buluşmaların ferahlatıcı lezzeti oluyor.

ORGANICS by Red Bull® Ginger Ale; altın rengi ve kokusundaki eşsiz baharat notaları ile tüm duyulara dokunarak, organik zencefil ve doğal limon özlerini zarif biçimde bir araya getiriyor.

ORGANICS by Red Bull® Viva Mate; yenilikçi tadını içindeki keçiboynuzu, mate bitkisi, kafein ve doğal limon özlerinin birleşiminden elde ediyor ve özenli sofralara eklenen son bir dokunuş olarak dikkat çekiyor.

ORGANICS by Red Bull ürünleri, yüzde 100 doğal kaynaklardan elde edilen bitki özlerinden üretiliyor. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı organik tarım sertifikalı ORGANICS by Red Bull ürünleri, hayatın tadını olması gerektiği gibi çıkarmak isteyen tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Birbirinden lezzetli ve ferahlatıcı içecekler, Haziran ayı itibarıyla seçkin satış noktalarında yerini alarak; tüketicileri doğadaki özgünlüğü ve kendi yeteneğini keşfetmeye davet ediyor.

ORGANICS by Red Bull ürünleri ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler, organicsbyredbull.com sitesini ziyaret edebilir ya da Organics By Red Bull Türkiye Instagram hesabını takip edebilir.

#olmasıgerektiğigibi
#organicsbyredbull
#lifetimedrinks

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!