Ofiste moda rüzgarları: Bu bahar ofiste tulumlar çok konuşulacak

tulumlar
Ofiste Tulum Giyilir mi?

Yaz aylarına hızla yaklaştığımız bugünlerde, sokaklarda bahar havasını soluyorken, ofislerimizde de moda rüzgarları estirmeye devam ediyoruz. Bu hafta, 2014 ilkbahar / yaz modasının hakkında çok konuşulan bir diğer trendini inceliyoruz; tulum trendi.

Tulum modası dediğimizde ilk akla gelen belki şık davetler, belki de ‘’ben ofiste tulum giysem rahat edebilir miyim?’’ sorusu olabilir, fakat yazımızı okumadan karar vermeyin. 2014 ilkbahar yaz kolleksiyonlarında tasarımcılarımız, tulumları bilindik çizgisinden çok daha öteye taşıdılar. Bir çok farklı renkte ve farklı kumaş ile birleştirilmiş tasarımlar, özellikle ofis günlüğümüzde yüksek topuklu ayakkabılarımız ile kombinlendiğinde, şıklığımızı ve moda temsiliyetimizi en üst seviyelere taşıyabilecek cinsten.

Tulumlarımızı kombinleyeceğimiz uzun veya kısa kesimde ceketlerimiz ile günlük şıklığımızı yansıtabilecekken, akşam üstü gideceğimiz iş yemeklerinde düz ayakkkabılarımız veya fular ile süsleyerek kullanabiliriz. Özellikle ofis dışı toplantılarımıza yansıtmak istediğimiz spor-şık tarzımızda, tulumlarımızı gömleklerimiz ile kombinleyebiliriz. Ceketlerimiz ile kullanmamız durumunda ise ışıltılı kemer aksesuarlarımız ile moda zevkimizi gözler önüne serebiliriz.

Baharın son ayını modanın en son trendleri ile yaşamak için tavsiyem, ofislerinizde tulum modasını deneyimlemeniz.

Yazarın diğer yazıları için tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pınar Özeken (Ulus)
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü ile Kimya bölümlerini bitirdi. Aynı üniversitede Biyomedikal Mühendisliği ve İspanya Pompeu Fabra üniversitesinde master derecelerini ... Devam