Ofiste moda rüzgarları: Bu bahar ofiste ”altın parlaklığı” ile ışıldayın

İlkbaharın son ayını hızla geride bıraktığımız bugünlerde, ofis modasındaki en şık akımları takibe devam ediyoruz. Koridorun başında belirmeniz ile, tüm bakışları ve beğeniyi size yönlendirebilecek olan yeni trend, ‘’altın parlaklığı’’.

Altın Parlaklığı ile Ofis Modası Şıklığı!
Altın Parlaklığı ile Ofis Modası Şıklığı!

Ofis modası tercihlerinde özellikle altın parlaklığı modasını yansıtan kalem etekleri; beyaz ve siyah bluz ve gömlekler ile kombinleyebiliriz. Burada tercih edeceğimiz krem veya beyaz tonlardaki yüksek topuklu ayakkabılar, altının parlaklığını daha da ön plana çıkartıyor olacaktır.

Bu baharın diğer bir modası olan bol paça yüksek bel pantolonlarımız ile de kombinleyebileceğimiz altın parlaklığı modasını yansıtan gömleklerimiz veya ayakkabılarımız ise, şıklığımızı daha da perçinleyecektir. Bahar aylarında popüler olan ofis dışı toplantılarımızda ise, jean kullanabiliyorsak, altın parlaklığı modasını yansıtan ceketimiz veya tek renk dar pantolonumuz ile tercih edeceğimiz altın parlaklığı modasını yansıtan ayakkabı ve çanta kombinimiz tüm gözleri üzerimize çekecektir.

Bu ilkbahar ofislerimizde altın gibi parlamak için tavsiyem, altın parlaklığı trendini takip etmeniz;

 

Yazarın diğer stil önerilerini görmek için tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pınar Özeken (Ulus)
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü ile Kimya bölümlerini bitirdi. Aynı üniversitede Biyomedikal Mühendisliği ve İspanya Pompeu Fabra üniversitesinde master derecelerini ... Devam