Nova Norda’dan yeni klip: Yönetmen Nova Norda, kamera iPhone 12 Pro

Denizin iyodunu ve güneşin sıcaklığını iliklerimizde hissettiğimiz yeni klibi için Nova Norda “Son zamanlarda çokça ihtiyaç duyduğum o pozitif, umutlu ve keyifli duyguları anlatmaya çalıştım bu parçada.” diyor ve sözlerine “Yayınlandığı günden bu yana geldiği noktayı görmek benim için çok heyecan verici.” şeklinde devam ediyor. iPhone 12 Pro ile çektiği ve iPad Pro’da kendi editlediği klibi için “Adeta bütün kariyerimi bu ekosistemde halledebiliyorum, bundan sonra bu şekilde devam edeceğim galiba.” yorumunu yapıyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

NOVA NORDA (@nova.norda)’in paylaştığı bir gönderi

“Doya Doya, korkusuzca sevmek üzerine bir parça.” diyen Nova Norda şarkının ruhuna çok yakışan yaz sıcaklığında bir de klip çekti. Kreatif süreçte her şeyin içinde olmayı seven bir müzisyen olan Nova Norda fotoğrafından müzik prodüksiyonuna, klibinden konserine her alana karşı büyük bir ilgi duyduğunu dile getiriyor ve teknolojinin geldiği bu noktanın, her alanda kendisine erişim sağlıyor olmasının kendisine büyük bir özgürlük sunduğunu söylüyor.

“Yaratıcı anlamda sürekli kendimi gerçekleştirmekte olduğumu hissediyorum.”
Nova Norda

Nova Norda’nın her zamanki gibi Garageband’de yaptığını söylediği parçanın prodüktörlüğün Ufuk Kevser üstlenmiş, kapak fotoğrafı ise Burcu Karademir imzasını taşıyor.

“Klibi yakın arkadaşımla beraber iPhone 12 Pro ile çektik, kurguyu ise iPad Pro’da LumaFusion’da yapmam yetti de arttı bile! Acayip rahat bir kullanıcı deneyimi sunması benim için büyük kolaylık yarattı. Tıpkı bunun gibi, ilk iPad’imi aldıktan sonra Garageband’in çok rahat bir kullanıcı deneyimi sunması resmen kariyerimi müzik üzerine kurmama kadar gitmişti. LumaFusion bana o günlerimi hatırlattı. Yıllardır ekipmanıma hiçbir ekleme yapmadım, sadece bir iPad ile bütün prodüksiyonumu tasarlayabiliyor, klibimi yayına hazırlıyor, kariyerimi planlayabiliyorum. Bence bu teknolojinin geldiği müthiş bir nokta.”
Nova Norda

“Kreatif süreçte her şeyin içinde olmayı seven bir müzisyenim. Fotoğrafından müzik prodüksiyonuna, klibinden konserine her alana karşı büyük bir ilgi duyuyorum. Teknolojinin geldiği bu noktanın, her alanda bana erişim sağlıyor olması bana büyük bir özgürlük sunuyor. Yaratıcı anlamda sürekli kendimi gerçekleştirmekte olduğumu hissediyorum.”
Nova Norda

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!