Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk’un son eseri Veba Geceleri sesli kitap oldu

Türk edebiyatının yaşayan ustalarından, Türkiye’nin ilk Nobel ödüllü yazarı Orhan Pamuk’un eserleri Türkiye’nin en büyük yerli sesli kitap platformu Dinlebi tarafından sesli kitaba dönüştürülüyor. Bugüne kadar 60’tan fazla dile çevrilerek, 100’den fazla ülkede eserleri yayınlanan Orhan Pamuk’un son kitabı “Veba Geceleri”nin sesli formatı ile edebiyat severler ile buluşuyor. Yerli girişim bir sesli kitap platformu olan Dinlebi, ilk 7 gün ücretsiz avantajı ile 6 binden fazla sesli içeriği kullanıcıları ile buluşturuyor. Veba Geceleri de bu etkileyici içeriklerden bir tanesi.

İlk sesli kitap “Veba Geceleri” oldu

Nobel Edebiyat Ödülü de dahil ulusal ve uluslararası pek çok ödülünün sahibi olan ve 2006 yılında Time dergisi tarafından dünyanın en etkili 100 insanı arasında gösterilen Orhan Pamuk’un son beş yıldır üzerinde çalıştığı son kitabı Veba Geceleri, 1901 yılında 3’üncü Veba Pandemisi döneminde Osmanlı’nın 29. Vilayeti Minger Adası’nda geçiyor. Hem sürükleyici bir siyaset ve aşk romanı hem de Pamuk’un salgın, karantina, devlet ve birey konularını bir masal havasıyla tartıştığı bu tarihi roman Dinlebi Sesli Kitap uygulaması ile edebiyat severlerle buluşuyor.

Seslendirmesi ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Erdem Akakçe tarafından yapılan “Veba Geceleri”ne Dinlebi uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca, Orhan Pamuk’un Sessiz EvBeyaz KaleKara KitapYeni HayatBenim Adım KırmızıKarMasumiyet MüzesiKafamda Bir Tuhaflık ve Kırmızı Saçlı Kadın gibi çok satan diğer romanları da önümüzdeki dönemde Dinlebi platformunda sesli kitap severlerle buluşacak.

Hem bu etkileyici eseri dinlemek hem de popüler kitaplardan podcastlere daha birçok içerik ile buluşmak için Dinlebi uygulamasını hemen deneyebilirsiniz. Ayrıca Bas-Paylaş özelliği ile sesli kitabınızı dinlerken tıpkı Instagram’da hikaye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikayelerinde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz kendi sesinizi kaydederek sevdiklerinize de kitap hediye edebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Dinlebi’yi buralardan takip edebilirsiniz:

Facebook: https://fb.me/dinlebikitap

Instagram: https://www.instagram.com/dinlebi.official

Twitter: https://twitter.com/Dinlebikitap

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dinlebikitap

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!