New York Moda Haftası’nda Türkiye rüzgarları esecek: RaisaVanessa ile yeniden “The Lambada”

Başarısını uluslararası platforma taşıyan RaisaVanessa, 8 Eylül Pazar günü New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştireceği defile ile yeni koleksiyonunu sergileyecek.

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan RaisaVanessa 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, ilk kez New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios’da gerçekleştireceği defile ile sunuyor.

Güçlü kadını sıra dışı tasarımlarla buluşturan RaisaVanessa, SS20 “The Lambada” koleksiyonu, 80’li yılların sonunda Brezilya’da yayılan bir dans türünden ilham alıyor. Broadway’den Hollywood’a ülkede yaşanan lambada dans çılgınlığı, disko geceleri, ilham veren filmler, kayıtlar koleksiyona ve parçalara göndermeler yapıyor. Koleksiyon, dansı ve modayı sanatsal bir formla sunuyor. 50 look tasarımın sergileneceği koleksiyonda, özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor.

Defilenin set ve show direktörlüğünü “Uğurhan Akdeniz Special Events & Fashion Shows” üstlenirken, makyaj Maybelline New York artistleri tarafından gerçekleştirilecek.

İlginizi çekebilir: Modaya yön verenler: Paris Moda Haftası’na damga vuran trendler

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!