Nevo – dünyanın ilk minimalist akıllı saati

Kitlesel fonlama araçlarından biri olan Indiegogo sayesinde yeterli fonu toplamayı başarıp, daha yeni hayata geçirilen İsviçre tasarım projesi Nevo saatleri kısa zamanda hayatımızın vazgeçilmezlerinden olacak gibi duruyor.

内页

Saat tasarım dehası İsviçrelilerin yeni girişimi Nevo etkinlik takibinizi yapıp, akıllı telefonlarınıza bildirim gönderen şık ve minimalist bir saat. Artık sağlıklı ve aktif yaşam tarzınızı saatinizle ortaya koyabilirsiniz.

Bir saatin içine en son teknolojiyi yerleştirmek kadar kolay bir şey yok. Zaten saatleri seviyoruz ve günlük kıyafetimizin vaz geçilmez aksesuarları olarak bileğimizden çıkarmıyoruz. Nevo akıllı bildirimleri, son spor teknolojisi ve güneş şarjı ile saate yepyeni bir bakış açısı getirdi. Temiz çizgileri ve basit güzelliği ile bambaşka bir kişisel ürün.

Adım, koşu ve yüzüşünüzü takip ediyor

Nevo sadece güzel görünen sıradan bir saat değil. Sizi daha iyi gösterip, iyi hissetmenize yardımcı olacak araçlarla dolu. Günlük aktivite ve alışkanlıklarınızdaki ufak tefek değişiklikler, kilo vermeniz ve sağlığınız üzerinde derin bir olumlu etki yaratabilir. Çalışmalar adım sayma cihazları kullanan kişilerin fiziksel aktivitesini yüzde 26,9 oranında artırdığını göstermektedir.

Nevo ile günlük aktivitenizi yönetmek kolay ve eğlenceli. Sadece ürünün uygulaması ile birlikte günlük hedef belirliyorsunuz ve Nevo geri kalanı sizin için hallediyor.

nevo

Nevo’nun etrafındaki on bir parlak beyaz LED göstergeleri ile günlük ilerlemenizi basit ve hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Düğmeye sadece bir dokunuş ile hedefinize ulaşmak için ne kadar adım, mesafe, ya da kalori kaldığını anında bileceksiniz.

Telefon Bildirimleri

Herkes bağlı kalmayı seviyor. Bu yüzden Nevo’nun içine yerleştirilen Bluetooth bağlantısı sayesinde, önemli bir çağrı veya mail aldığınızda Nevo sizi uyarıyor. Ayrıca uyanma ya da önemli hatırlatmalar için Nevo’nun sessiz titreşimli alarmını kullanabilirsiniz. Beyaz LED ışıklarından ayrı olarak altı farklı renkte LED ışığı bulunan Nevo saatinizle, her farklı kategorideki bildirim için farklı bir renk seçebilirsiniz.

nevo 2

Şarj etmeye son

Nevo’nun kullanıcı deneyimine yaklaşımı da çok farklı. Diğer akıllı saatlerin ve etkinlik izcilerinin aksine, Nevo ikili saat piliyle çalışır ve asla şarj gerektirmez. İlk pillin 5 yıl veya daha fazla ikinci pillin 6 ay veya daha fazla ömrü vardır. Pilleri değiştirmek size göre değilse, sizin için başka bir seçenek var.

Nevo Solar

Nevo’nun yeni modeli névo solar aynı zamandı dünyanın ilk güneş enerjisiyle çalışan saati. Sistem iç mekan aydınlatması için optimize edildiğinden, doğrudan güneş ışığı ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Yüksek verimli Wysips® sistem gücü sayesinde; tüm etkinlik izleme, alarm ve akıllı bildirimler de dahil olmak üzere Nevo’nun tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

nevo 3

Kişisel tarz ve özelleştirme

Nevo her bireyin kendine özgü ve eşsiz olduğunun farkında. Bu yüzden, Nevo size hızlı çıkarılabilen tasarımıyla, değiştirilebilir iki farklı kayış ile birlikte geliyor. İtalyan derisinden olan kayış özel günler ya da günlük hayatınız için ideal bir seçimken, dayanıklı ve rahat bir kumaştan olan diğer kayış ise koşucular ve yüzücüler için mükemmel. İşte birkaç fikir…

nevo 4

Kaynak: Indiegogo

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!