Neden ‘inekler’ daha iyi sevgili olur ?

Neden 'İnekler' Daha İyi Sevgili Olur ?
Neden ‘İnekler’ Daha İyi Sevgili Olur ?

 Zeki,çalışkan, başarılı ama antisosyal… Türkçe’de akla gelen ilk tanım tabii ki de ‘inek’.  Fakat İngilizce’deki karşılığı  ‘Geek’ yeni bir akımın öznesi.  ‘İnek’ tanımıyla ortak özellikleri olsa da ‘Geek’ seksi derecede zeki, teknoloji kurdu kişiler için kullanılıyor. Akımın en bilinen yüzlerini ülkemizde de beğeniyle izlenen ‘Big Bang Theory’ dizisinden hatırlarsınız. ‘İnek’ ya da ‘Geek’ diye genellenen bu kişilerin muhteşem birer sevgili adayı olma ihtimaline ne dersiniz?

Uplifers olarak Bit Rebels yazarlarından Diana Adams’ın gözlemlerini sizlere aktarıyoruz. Yazıyı okuduktan sonra çevrenize biraz daha dikkatli bakmanızda fayda var. Belki de aradığınız aşk için doğru adrese yöneleceksiniz.

1) ‘İnekler’ duyarlı ve sevecendir. 

İnekler bencillikten uzaktır ve sizi kasten incitmezler. Kendisiyle çok daha önce alay edilmiştir ve bunun nasıl bir his olduğunu bilir. Duygularını göstermekten çekinmez ve sizi tüm kalbiyle sevebilir.

2) ‘İnekler  görmüş geçirmiş’tir.

Cumartesi gecesi maceralarıyla olmasa da internet üzerinden izleyerek yatak odası becerilerini geliştirmiştir. Dolayısıyla eğlenceli oyuncakları ve yaramazlıkları garipsemez. İnekler çok tutkuludur ve hayal güçleri geniştir. Bunu avantaj olarak değerlendirebilirsiniz.

3) ‘İnekler’ aldatmaz.

Sizinle geçirdiği zamanın değerini bilecek ve ilişkinizi riske atacak bir davranışta bulunmayacaktır. Ayrıca aldatmak için de enerji ve zaman ayırmak gerekir. O bunu yapmayacak ve enerjisini çok daha verimli kullanmanın bir yolunu bulacaktır.

Neden 'İnekler' Daha İyi Sevgili Olur ?
Neden ‘İnekler’ Daha İyi Sevgili Olur ?

4) ‘İnekler’ parmaklarıyla harikalar yaratabilir.

Bir düşünün. Bir inek tüm gün neler yapar? Klavyeye bakmadan sayfalarca yazabilir. Oyun konsoluyla dünyayı fethedebilir. Elektrikli aletleri parmaklarıyla ikiye ayırıp yeniden birleştirebilir. Bu yeteneğin değerini bilmek size kalmış.

5) ‘İnekler’in konsantrasyonu güçlüdür.

İnekler genellikle entelektüeldir.  Entelektüel kişilerin de konsantrasyonu güçlüdür.  Dünyada olan biteni anlamak için çaba gösterirler.

6) ‘İnekler’ size öncelik verir.

Sadakat inekler için oldukça önemlidir. Sizi bir kez sevdiğinde onun güvenini sarsacak bir şey yapmadığınız sürece bırakmaz. Siz onu bırakmadıkça sizinle olacak ve dolu dolu bir ilişki sunacaktır.  İlişkileri çocuksu bi rmasumiyet ve dürüstlük üzerine kuruludur.  Amerikan Elle dergisinin köşe yazarlarından  Jean Carroll da ‘ineklerden çok iyi baba ve eş’ olacağının altını çiziyor.

7) ‘İnekler’ doğaları gereği romantiktir.

İneklerin çok fazla ilişkisi olmamıştır. Bu nedenle başkalarına anlamsız ve can sıkıcı gelebilecek jestler için kafa yorarlar. Romantizmi ve macerayı severler. Sizi mutlu edecek sürprizler hazırlamaya heveslidirler.

8) ‘İnekler’in beyni büyük olur.

Bilim insanları, terapistler ve psikologlar beynimizin en önemli cinsel organ olduğu konusunda hemfikirler. Hepimiz ineklerin büyük beyinleri olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla her ne kadar naif ve tecrübesiz olsalar da özgüvenleri yüksektir. Kendilerine güvenmek için ayna karşısında saatlerce durmaları gerekmez.  Kendilerine zaten  güveniyorlardır bu nedenle size odaklanırlar. Onun gözünde gerçek bir kral ya da kraliçesinizdir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!