Müzikle Mutluluk: Sevgililer Günü için öneriler

Sevgililer Günü geldi çattı ve bir çok yazar da kendi ilgi alanına göre önerilerini paylaştı bile. Sevgililer Günü’nde yapılacak aktiviteler, restoranlar, barlar… Ben de İstanbul gece hayatının nabzını tutan biri olarak sevgilinizle eğlenebileceğiniz etkinlikleri ve mekanları sizler için inceledim.

Kenan Doğulu Aşk’a Şarkılar

kenan-dogulu-14-subat

1993 yılında çıkardığı ‘Yaparım Bilirsin’ albümü ile müzik sektörüne sıkı bir giriş yapan Kenan Doğulu, bu zamana kadar çıkardığı her albümde romantik şarkıları ile ön plana çıkmayı başardı. Kenan Doğulu seven çiftler için romantizm dozu yüksek bir etkinlik olacağı kesin.

Yer: Zorlu PSM

Saat: 21.00 – 23.30

Detaylar: Kenan Doğulu

Cocktails&Dreams Valentine’s Affair

luzia-istanbul-burn-energy-drink7

Arnavutköy’de bulunan Luzia sevgililer günü için güzel bir sürpriz hazırlamış. Eklektik ve romantik seçkileri ile dinleyicileri Dünya turuna çıkarmayı planlayan Undomondo set başında olacak ve gecenin sonuna kadar elektronik müzik seven çiftleri eğlendirecek. Ayrıca Luzia’nın lezzetli kokteyllerine siz de bayılacaksınız.

Yer: Luzia

Saat: 20.00-02.00

Detaylar: Undomondo Dj set

Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer

if-performance-hall-besiktas-birsen-tezer-bulent-ortacgil

Yılların usta ismi Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, birlikte sahne aldıktan ve şarkı yaptıktan sonra o kadar güzel bir performans ortaya koydular ki çoğu konserde ikili birlikte yer almaya başladı. Gerçekten çok keyifli ve romantik bir konser sizi bekliyor olacak.

Yer: IF Performance Hall Beşiktaş

Saat: 20.30 – 04.00

Detaylar: Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer

Yalıda Sevgililer Günü: Yeşim Pekiner Quintet

sait-halim-pasa-yalisi-yesim-pekiner-quintet

Sait Halim Paşa Yalısı, Sevgililer Günü’nde özel bir gece geçirmek isteyenleri büyüleyici Boğaz manzarası, tarihi atmosfer ve Yeşim Pekiner Quartet’in romantik caz müziği eşliğinde ağırlıyor. Yalının ödüllü Executive Şefi Oktay da geceye özel dillere destan bir menü hazırlamış, benden söylemesi.

Yer: Sait Halim Paşa Yalısı

Saat: 20.00 – 23.00

Detaylar: Yeşim Pekiner Quartet

Umarım siz sevdiğinizle her gününüzü ‘Sevgililer Günü’ gibi dolu dolu geçiriyorsunuzdur. Gideceğiniz tüm restorantlar, mekanlar, konserler, alacağınız hediyeler, söyleyeceğiniz güzel sözler aslında her gün birbiriniz için yapabileceğiniz ufak şeyler. Bu nedenle Sevgililer Günü’ne o kadar çok anlam yüklemiyorum, size de tavsiye ediyorum.

16736219_10211007356396249_1979700557_n

Paylaştığım etkinliklerin hepsi için 1 çift hediye davetiyemiz var. Bunu da şehrin en büyük etkinlik rehberi olan Partymag sayfasından paylaşacağız, takipte kalın.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam