Müzikle mutluluk: Kışın gidilebilecek 5 mekan

Kışın gelmesiyle çoğumuz eğlenmeye biraz ara veriyoruz. Bunun en büyük sebebi ise soğuk hava ve ulaşım şartlarının zorluğundan dolayı mekanlarda kimsenin olmayacağı düşüncesi. Bu listede hem kolayca ulaşabileceğiniz, hem de gittiğinizde güzel insanlarla tanışarak kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz mekanları inceledim.

Kış geldi diye eve kapanmak yok!

Minimüzikhol

Minimuzikhol

Havalar soğuduğunda ve kar her yeri kapladığında şüphesiz en çok tercih edilen ulaşım aracı metro oluyor. Taksim Cihangir’de yer alan Minimüzikhol, ulaşım açısından çok kolay bir lokasyonda bulunmasının yanı sıra evinizde hissedebileceğiniz konforu ve enerjisi ile aslında her zaman gidebileceğiniz bir mekan. Perşembe gününden başlayan partilerde yerli ve yabancı elektronik müzik dj’leri performans sergiliyor. Dans ederken tanışacağınız insanlarla kaliteli zaman geçireceksiniz.

AU Terrasse

au terrasse

Taksim meydanında yer alan CVK Hotel’in en üst katında yer alan AU Terrasse, muhteşem İstanbul manzarasıyla büyülüyor. Ayrıca minimal mekan tasarımı ve funk-house müzik performanslarının yanında ulaşımı, mekanı çekici hale getiriyor. Özellikle kar yağdığında bu manzarada İstanbul’u izleyerek dans etmek çok güzel olacak.

Alancha

Alancha istanbul

Şehrin en güzel kokteyllerini içerek kış soğuğunda içinizi ısıtmak için en iyi adres Nişantaşı’nda yer alan Alancha. Cuma günleri canlı müzik, cumartesi günleri ise elektronik müzik ile dışarıda hava ne kadar soğuk olursa olsun, burası sıcak olacak.

Salon İKSV

Salon İKSV

Şişhane metrosunun çıkışında yer alan İKSV binasında bulunuyor Salon. Her daim farklı tarzlardan yerli-yabancı sanatçıların unutulmaz performanslarını sergilediği mekanda ne zaman giderseniz gidin güzel bir etkinlik olacağından şüpheniz olmasın.

Arkaoda

arkaoda

Listede Anadolu yakasından bir mekan da olmazsa olmazdı tabi ki. Kadıköy’de yer alan Arkaoda, gizli bahçesi, kaliteli ortamı ve farklı tarzlardan elektronik müziğin yerli-yabancı temsilcileri ile yaz-kış vazgeçilmezler arasında yer alır.

Kışın evden çıkmadan plan yapmak ve doğru mekana, partiye gitmek önemli. Bu mekanları ve daha fazlasını Partymag mobil uygulaması ile inceleyebilir, size en uygun partiyi kolayca bulabilirsiniz.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam