Mutluluk, farkındalık ve iyi yaşam peşinde olanlara özel bir hediye: Uplifers Mutluluk Kartları

İyi yaşam denildiğinde akla önce sağlıklı beslenme, düzenli egzersiz gibi fiziksel konular geliyor olsa da; iyi yaşam pratikleri aslında kendinize neyin iyi geldiğinin farkında olarak sürdüreceğiniz küçük alışkanlıklardan oluşuyor. Daha iyi hissetmek için yapacağınız pratikler, daha mutlu olmanın kişisel yollarını keşfetmek, kendinizi ve duygularınızı tanımak, sorunların ve zor zamanların üstesinden nasıl geleceğinizi bilmek; aslında iyi yaşam yolculuğunda hep daha ileri gidebilmenizi sağlayacak yol arkadaşları.

Uplifers olarak, iyi yaşam yolculuğunuzda size yol gösterecek ve ilham verecek soru, öneri ve küçük ilham dozlarını bir araya getirerek hazırladığımız Uplifers Mutluluk Kartları, tam da bu amaca hizmet ediyor. “Kendini Tanı”, “Kendini Sev” ve “İyi Hisset” temaları üzerinden bir araya getirdiğimiz 52 karttan oluşan Uplifers Mutluluk Kartları; yeni yıldan önce hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için oldukça keyifli bir hediye önerisi. Neden mi?

Uplifers Mutluluk Kartları nedir?

Mutluluğun tanımı kişiden kişiye değiştiği gibi, evrensel bir sırrı da yok. Sürdürülebilir mutluluk; kendini tanımak, kendini sevmek ve iyi hissetmek için bilinçli ve düzenli olarak yapacağın davranışların bir sonucu. Uplifers Mutluluk Kartları, mutluluk yolunda attığın her adımda kendini daha iyi anlamanı sağlayacak soru ve önerilerden oluşuyor.

Farklı konulardaki Uplifers yazılarından derlediğimiz soru ve önerilerden oluşan Uplifers Mutluluk Kartları, gün içerisinde motivasyonunuzu arttıracak ve iyi hissetmenizi sağlayacak motto kartlarını bir araya getiriyor.

Uplifers Mutluluk Kartları ne işe yarar?

Uplifers Mutluluk Kartları, “Kendini Tanı”, “Kendini Sev” ve “İyi Hisset” temaları üzerine odaklanıyor. Kartlarda yer alan soru, öneri, özlü söz ve uygulamalar, günün her anında farkındalık dolu bir deneyim sunuyor. Uplifers Mutluluk Kartlarında neler mi var?

  • “Kendini Tanı”man için sorular

Uplifers Mutluluk Kartları, size ve benliğinize ayna tutan, hayatınızın farklı anlarında sorduğunuzda farklı cevaplar alabileceğiniz, ancak her durumda kendinizi keşfedebileceğiniz sorularla, kendinizi tanıma ve çevrenizi anlama yolculuğunda size yol gösterecek.

  • “Kendini Sev”men için öneriler

Hayat yolculuğunda, her ne olursa olsun, her an yanımızda olacak tek bir kişi var: kendimiz. Dolayısıyla, aslında iyi hissetmenin, hayattan zevk almanın ve her anı tatmin dolu yaşamanın yolu da, kendimizi tanıyarak, olumlu, olumsuz, iyi, kötü ve daha pek çok şekilde etiketleyebileceğimiz tüm özelliklerimizle kendimizi sevmekten geçiyor. Uplifers Mutluluk Kartlarının ana temalarından biri olan kendini sevmekle ilgili öneriler, özlü sözler ve farklı sorular kartlar arasında yer alıyor.

  • “İyi Hisset”men için pratik öneriler

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi; sürdürülebilir mutluluk; kendini tanımak, kendini sevmek ve iyi hissetmek için bilinçli ve düzenli olarak yapacağın davranışların bir sonucu. Ve Uplifers Mutluluk Kartları tam da bu sebeple var. Her kart, kısa ya da uzun vadede daha iyi hissetmeni sağlayacak yeni bir adım için ilham kaynağı.

Uplifers Mutluluk Kartları, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği. Siparişiniz sonrasında hoş bir hediye paketi ile 3 iş günü içinde kargoya verilen Uplifers Mutluluk Kartlarını özel günlerde, doğum günlerinde ya da yalnızca içinizden geldiğinde “ne hediye alsam” diye düşündüğünüzde tercih edebilirsiniz.

Uplifers Mutluluk Kartlarını incelemek ve satın almak için tıklayın: Uplifers Mutluluk Kartları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!