Mudo yeni sezon ürünleri ile sportif şıklığı yakalamayı amaçlıyor

Sabah yataktan kalktığınızda, ne giyeceğiniz üzerine saatler mi geçiriyorsunuz? Hem şık olmak istiyorsunuz hem de rahatınızdan ödün vermemek. Eğer, sizde böyle düşünüyorsanız, 2014-2015 sonbahar kış sezonun modası tam size göre. Bu sezonun en büyük ilham kaynağı sportif şıklık. Sportif şıklık modası sayesinde, gece elbiseniz üzerinizde potluk yaptı mı veya bir yeriniz açıldı mı diye üstünüzü her saniye düzeltmenize gerek kalmadan gecenin tadını çıkarabilir aynı zamanda da stilinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Uplifers olarak Mudo’nun yeni sezonundaki beyzbol temalı koleksiyonunu ve yağmurlu havalarda sizi ıslanmaktan koruyacak yağmur botlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Montlar

montlar

Geometrik desenlerin ön plana çıktığı monokrom renkler, farklı kumaşların bir arada kullanıldığı egzotik desenlerin farklı yorumlarla sunulduğu şık kolej ceketleri ve montlar stilinizle sizi her ortamda ön plana çıkartıyor. Gündüzden geceye giyebileceğiniz bu montlar sokak modasının en hit parçalarından. Beyzbol montunuzu giyin ve kıskanılacak sportif şıklığı yakalayın.

T-shirtler

tshirtler

Montunuzla uyumlu, zıt renklerin farklı grafikler ile tasarlanmış olan t-shirtlerle kıyafetinizi kombinleyip, kendinize has bir tarz yaratabilirsiniz.

Şapkalar

şapkalar

Kombininize hem şık hem sportif kasketler ekleyerek, eğlenceli hale getirebilirsiniz. Gece elbiseleriyle bile kombin yapabileceğiniz alışılagelmişin dışında kumaşların ön plana çıktığı bu şık kasketler, şıklığınızı sportif dokunuşlar ile tamamlarken aynı zamanda sizi kış soğuklarından da koruyacak.

Yağmur botları

çizmeler mudo botlar

Yağmurların hayatımızın bir parçası olduğu bu günlerde bu yağmur botları ve çizmeleri hayatınızı kurtarabilir. Modunuza göre ister yağmur çizmeleriyle şık bir görüntü elde edin, isterseniz yağmur botlarıyla daha sade ve sportif görünüşe adım atın.

Mudo’nun diğer ürünlerine göz atmak ve satın almak için tıklayınız.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!