Modada son trend aynı parçayı kullanmak: Bir siyah elbise 3 farklı stil

Siyah elbise her kadının gardrobunun en önemli parçalarından biri. Bu özelliği ona kazandıransa her koşula uyum sağlayabiliyor olması, özellikle de doğru aksesuarlar, ayakkabı ve çantalar ile kombinlendiğinde. Gelin bugün beraber bir siyah elbiseyi günün 3 farklı zamanı için nasıl kombinleyebileceğimize bakalım;

Ekran Resmi 2014-11-12 14.09.33

1. Siyah elbise ile ofis kombini

Siyah elbiseyi ofiste kullanmanın en ideal yolu, sade ve şık bir stil sergilemek. Bunun için de ihtiyacınız olan bir çift şık ayakkabı, tercihen stiletto olabilir ve şık bir çanta. Dilerseniz çok fazla göze batmayan aksesuarlar da kullanabilirsiniz, ama siyahın asaletini sadelikle bütünleştirdiğinizde bu zahmetsiz stil herkesin dikkatini çekecektir.

1

 

2. Siyah elbise ile hafta sonu kombini

Ofis Stilinde siyah elbiseyi en sade ve şık haliyle kombinlerken, hafta sonu stilinde aksesuarları, şalları, büyük çantaları ve günlük ceketleri istediğimiz kadar kullanabiliriz. Hafta sonu stilinde amacımız siyah elbiseyi baz bir parça olarak kullanarak aksesuarlarla ona mümkün olduğunca hareket kazandırmak.

2

3. Siyah elbise ile gece kombini

Siyah Elbiseye en çok yakışan stillerden birisi kesinlikle gece kombini… Gece kombini için ihtiyacımız olan biraz ışıltı veya dikkat çekicilik sağlayacak farklı parçalar. Seksi yüksek topuklu bir sandalet veya kırmızı gibi farklı ve şaşırtıcı tonda bir ayakkabı veya sandalet kullanabilirsiniz. Bu stilin vazgeçilmezi kesinlikle çok şık bir clutch olmalı. Bunun yanında parıltılı aksesuarları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3

ModaSor‘un diğer stil önerileri için tıklayınız. 

 

 

ModaSor
Türkiye'nin en iyi moda mağazalarını tek noktada toplayan ModaSor.com, kullanıcılarına tüm mağazalarda arama yapma ve tüm trendleri takip etme olanağı sunan bir moda platformudur. ... Devam