Moda severlerin en çok takip ettiği en iyi 10 Instagram hesabı

instagram
İnstagramda modacılar

Instagram gündemdeki gelişmeleri, farklı konularda paylaşım yapan portalları ve arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz, görsel paylaşımına dayalı bir sosyal medya platformu. İlgi alanlarınıza bağlı olarak takip edebileceğiniz yüzlerce kullanıcı profilinde, ilham alabileceğiniz fikirlere ve önerilere ulaşabilmeniz mümkün.

Bugün sizlerle, Instagram’da moda üzerine paylaşımlar yapan, stilleriyle dünyanın her yerinden binlerce kişinin takip ettiği en iyi 10 Instagram hesabını paylaşacağız. Instagram’ınızla moda dünyasında yaşanan en son gelişmeleri, trend tasarımları ve öne çıkan moda önerilerini takip etmek istiyorsanız; bu hesapları takip etmenizi öneriyoruz;

1. Man Repeller (@menrepeller)

man_repeller_instagram

Leandre Medine, stil önerilerini paylaştığı Instagram hesabında oldukça eğlenceli ve farklı fotoğraflar paylaşıyor. Medine’nin ilham verici stil paylaşımlarında en öne çıkan parça ise kişiliğini yansıtan ayakkabıları.

2. Eva Chen (@evachen212)

eva_chen_instagram

Lucky Magazine’in editörü olan Eva Chen, günün akışı içinde çektiği modaya dair fotoğraflarla bir moda editörü olarak kendi stiline dair ipuçlarını takipçileriyle paylaşıyor.

3. Isabel Marant (@isabelmarant)

isabel_marant_instagram

Moda’nın süper kahramanı olarak adlandırabileceğimiz Isabel Marant’ın Instagram profili modanın harikalar dünyası gibi. Kate Moss’tan Beyonce’ye stil sahibi ünlülerin stillerini Marant’ın profilinden takip edebilirsiniz.

4. The Coveteur (@thecoveteur)

the_coveteur_instagram

Dünyanın en ilginç ve özgün stillerinin paylaşıldığı bu profil olmazsa olmazlar arasında. Özellikle farklı ayakkabı tasarımlarına ilgi duyanlar için oldukça ilham verici paylaşımları bu hesap üzerinden takip edebilirsiniz.

5. Gary Pepper Girl (@garypeppergirl)

gary_pepper_instragram

Moda bloggerı Nicole Warne renkli Instagram hesabında, dünyanın farklı yerlerinden moda maceralarını takipçileriyle paylaşıyor. Eğlenceli yorumları ve kolajlarıyla kısa sürede en çok gezindiğiniz profiller arasına gireceğini söyleyebiliriz.

6. Erin Fetherson (@erinfetherson)

erin_fetherston

Tasarımcı Erin Fetherson’un Instagram profilinde kendi kişisel yaşamına, düğün ve gelinlik fotoğraflarına, köpeklere ve bir tasarımcı olarak stil önerilerine ulaşabilmeniz mümkün. Profili de en az kendisi kadar eğlenceli ve sevimli.

7. Harpers Bazaar (@harpersbazaarus)

harpars_bazaar_instagram

Moda dünyasının yakından takip ettiği Harpers Bazaar dergisinin Instagram hesabında modaya dair her şeyi bulabilmeniz mümkün. Özellikle moda endüstrisine dair son haberleri, sezonun öne çıkan trendlerini ve ünlüler dünyasında neler olup bittiğini bu hesap üzerinden yakından takip edebilirsiniz.

8. Blaire Eadie (@blaireadiebee)

blaire_edie_instagram

Binlerce takipçisi olan moda bloggerı Blaire Eadie’nin Instagram hesabında, farklı stilinin tüm yansımalarını görebilirsiniz. Kendi kombinlerini ve stil önerilerini paylaşan Eadie’nin profilinde genelde kendi selfieleri bulunuyor.

9. Marc Jacobs (@marcjacobsintl)

marc_jacobs_instagram

Moda tasarımcısı Marc Jacobs Instagram hesabı üzerinden gelecek sezonun trendleri ve tasarımları hakkında ipuçları veriyor . Ayrıca defilelerinden çarpıcı görüntüleri ve ilham verici stil önerilerini de fotoğraf yoluyla takipçileriyle paylaşıyor. Moda ile ilgilenen herkesin mutlaka takip etmesi gereken bir hesap.

10. Vogue Magazine (@voguemagazine)

vogue_magazine

Gelmiş geçmiş tüm stil ikonlarının fotoğraflarını bulabileceğiniz Vogue Magazine Instagram hesabı, özellikle vintage ve yaratıcı tasarımlara ilgi gösterenlerin takip ettiği bir profil. Ünlülerin stillerini, moda editörlerinin önerilerini ve moda trendlerini merak ediyorsanız, bu profil ilginizi çekebilir.

Sizin de modaya dair takip ettiğiniz ve ilham verici olabileceğini düşündüğünüz Instagram hesapları varsa, aşağıda size ayrılan kısma yorum yazarak ya da Uplifers Twitter hesabı üzerinden @uplifers tagini kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!